Okręgowe rozgrywki w piłce nożnej województwa świętokrzyskiego (2005/2006)
Wygląd
- Osobny artykuł:
| |||
Szczegóły | |||
Państwo | |||
---|---|---|---|
Województwo |
Okręgowe rozgrywki w piłce nożnej w województwie świętokrzyskim w sezonie 2005/2006 organizowane były przez Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej. Rozgrywki regionalne w województwie prowadzone były na 3 szczeblach rozgrywkowych - IV lidze, Klasie Okręgowej (2 grupy) oraz Klasie A (4 grupy).
Drużyny z województwa świętokrzyskiego występujące w centralnych i makroregionalnych poziomach rozgrywkowych:
- I liga/Ekstraklasa - Korona Kielce
- II liga - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, HEKO Czermno
- III liga, gr. IV - Wierna Małogoszcz, AKS Busko-Zdrój
Rozgrywki | Poziomy rozgrywkowe w sezonie 2005/2006 | ||||
---|---|---|---|---|---|
Centralne | I poziom ligowy | I liga/Ekstraklasa | |||
II poziom ligowy | II liga | ||||
Makroregionalne | III poziom ligowy | III liga - 4 grupy | |||
Okręgowe
(woj. świętokrzyskie) |
IV poziom ligowy | IV liga | |||
V poziom ligowy | Klasa Okręgowa - gr. świętokrzyska I | Klasa Okręgowa - gr. świętokrzyska II | |||
VI poziom ligowy | Klasa A - gr. świętokrzyska I | Klasa A - gr. świętokrzyska II | Klasa A - gr. świętokrzyska III | Klasa A - gr. świętokrzyska IV |
Rozgrywki regionalne[edytuj | edytuj kod]
IV liga[edytuj | edytuj kod]
Lp. |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
Bramki |
Różn. |
Pkt |
Uwagi |
Bezpośrednio | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Korona II Kielce (M) (A) | 28 | 18 | 5 | 5 | 84 | 33 | +51 | 59 | Awans do III ligi | |
2 | Piaskowianka Piaski | 28 | 15 | 8 | 5 | 39 | 21 | +18 | 53 | PIA - NOW 3:1 NOW - PIA 0:0 | |
3 | GKS Nowiny | 28 | 15 | 8 | 5 | 44 | 23 | +21 | 53 | ||
4 | Ponidzie Nida Pińczów | 28 | 14 | 8 | 6 | 49 | 28 | +21 | 50 | NID - JĘD 2:0 JĘD - NID 1:0 | |
5 | Naprzód Jędrzejów | 28 | 12 | 7 | 9 | 37 | 27 | +10 | 43 | ||
6 | Czarni Połaniec | 28 | 12 | 7 | 9 | 37 | 30 | +7 | 43 | ||
7 | Orlęta Kielce | 28 | 11 | 9 | 8 | 41 | 25 | +16 | 42 | ||
8 | Alit Ożarów | 28 | 11 | 7 | 10 | 44 | 37 | +7 | 40 | ||
9 | Granat Skarżysko-Kamienna | 28 | 10 | 6 | 12 | 35 | 37 | −2 | 36 | ||
10 | Piast Chęciny | 28 | 9 | 8 | 11 | 25 | 31 | −6 | 35 | ||
11 | Zenit Chmielnik | 28 | 8 | 7 | 13 | 30 | 40 | −10 | 31 | ||
12 | Orlicz Suchedniów | 28 | 7 | 7 | 14 | 31 | 46 | −15 | 28 | ||
13 | Łysica Bodzentyn | 28 | 6 | 8 | 14 | 26 | 52 | −26 | 26 | ||
14 | Spartakus Daleszyce | 28 | 6 | 6 | 16 | 25 | 53 | −28 | 24 | ||
15 | Wisła Sandomierz | 28 | 3 | 5 | 20 | 20 | 84 | −64 | 14 |
Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.
Objaśnienia:
1Pogoń Staszów nie otrzymała licencji na występy w IV lidze.
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.
Objaśnienia:
1Pogoń Staszów nie otrzymała licencji na występy w IV lidze.
Klasa Okręgowa[edytuj | edytuj kod]
grupa świętokrzyska I[edytuj | edytuj kod]
Lp. |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
Bramki |
Różn. |
Pkt |
Uwagi |
Bezpośrednio | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lubrzanka Kajetanów (M) (A) | 22 | 14 | 6 | 2 | 39 | 22 | +17 | 48 | Awans do IV ligi | |
2 | Sparta Kazimierza Wielka | 22 | 11 | 5 | 6 | 28 | 21 | +7 | 38 | przeniesienie do grupy świętokrzyskiej II | |
3 | Victoria Skalbmierz | 22 | 10 | 6 | 6 | 43 | 26 | +17 | 36 | VSK - LST 1:1 LST - VSK 2:2 | |
4 | Lechia Strawczyn | 22 | 10 | 6 | 6 | 55 | 34 | +21 | 36 | ||
5 | Gród Wiślica | 22 | 9 | 5 | 8 | 30 | 28 | +2 | 32 | przeniesienie do grupy świętokrzyskiej II | |
6 | Bucovia Bukowa | 22 | 7 | 7 | 8 | 30 | 28 | +2 | 28 | BUC: 7 pkt, różn. +3 TUM: 7 pkt, różn. +3 SĘD: 3 pkt, różn. -6 | |
7 | Skała Tumlin | 22 | 8 | 4 | 10 | 37 | 34 | +3 | 28 | ||
8 | Unia Sędziszów | 22 | 8 | 4 | 10 | 30 | 43 | −13 | 28 | ||
9 | Astra Piekoszów | 22 | 7 | 5 | 10 | 29 | 38 | −9 | 26 | ||
10 | Hetman Włoszczowa | 22 | 7 | 4 | 11 | 33 | 34 | −1 | 25 | WŁO - MOR 3:2 MOR - WŁO 0:1 | |
11 | Moravia Morawica | 22 | 6 | 7 | 9 | 31 | 39 | −8 | 25 | ||
12 | Politechnika Świętokrzyska Kielce (S) | 22 | 3 | 5 | 14 | 20 | 58 | −38 | 14 | Spadek do Klasy A |
Źródło: kielecka piłka
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.
grupa świętokrzyska II[edytuj | edytuj kod]
Lp. |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
Bramki |
Różn. |
Pkt |
Uwagi |
Bezpośrednio | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GKS Rudki (M) (A) | 22 | 17 | 2 | 3 | 42 | 17 | +25 | 53 | Awans do IV ligi | |
2 | Neptun Końskie | 22 | 17 | 1 | 4 | 62 | 17 | +45 | 52 | przeniesienie do grupy świętokrzyskiej I | |
3 | MKS Stąporków | 22 | 12 | 5 | 5 | 42 | 26 | +16 | 41 | ||
4 | OKS Opatów | 22 | 12 | 2 | 8 | 48 | 29 | +19 | 38 | ||
5 | Zorza Tempo Pacanów | 22 | 10 | 3 | 9 | 44 | 39 | +5 | 33 | ZTP - ĆMI 5:0 ĆMI - ZTP 3:4 | |
6 | Świt Ćmielów | 22 | 10 | 3 | 9 | 36 | 34 | +2 | 33 | ||
7 | Sparta Dwikozy | 22 | 8 | 4 | 10 | 27 | 31 | −4 | 28 | DWI - GŚW 0:0 GŚW - DWI 0:0 | |
8 | GKS Świniary | 22 | 6 | 10 | 6 | 22 | 29 | −7 | 28 | ||
9 | Wicher Miedziana Góra | 22 | 6 | 3 | 13 | 18 | 37 | −19 | 21 | przeniesienie do grupy świętokrzyskiej I | |
10 | Marol Jacentów | 22 | 5 | 2 | 15 | 29 | 55 | −26 | 17 | JAC - KKO 4:1 KKO - JAC 2:2 | |
11 | Koprzywianka Koprzywnica | 22 | 4 | 5 | 13 | 24 | 41 | −17 | 17 | ||
12 | Ruch Skarżysko-Kamienna (S) | 22 | 3 | 4 | 15 | 27 | 66 | −39 | 13 | Spadek do Klasy A |
Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.
Klasa A[edytuj | edytuj kod]
grupa świętokrzyska I[edytuj | edytuj kod]
Lp. |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
Bramki |
Różn. |
Pkt |
Uwagi |
Bezpośrednio | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Naprzód II Jędrzejów (M) (A) | 22 | 17 | 3 | 2 | 68 | 18 | +50 | 54 | Awans do Klasy Okręgowej | |
2 | Orlęta II Kielce1 | 22 | 14 | 4 | 4 | 40 | 16 | +24 | 46 | OR2 - JWO 1:1 JWO - OR2 1:2 | |
3 | Jawornik Gorzków1 (B) | 22 | 14 | 4 | 4 | 49 | 21 | +28 | 46 | Baraże o awans do Klasy Okręgowej | |
4 | AZS WSU Kielce | 22 | 14 | 0 | 8 | 52 | 35 | +17 | 42 | ||
5 | Partyzant Wodzisław | 22 | 11 | 5 | 6 | 42 | 29 | +13 | 38 | ||
6 | Świt Działoszyce | 22 | 10 | 5 | 7 | 48 | 44 | +4 | 35 | przeniesienie do grupy świętokrzyskiej III | |
7 | Zryw Skroniów | 22 | 10 | 3 | 9 | 38 | 40 | −2 | 33 | ||
8 | Piaskowianka II Piaski | 22 | 9 | 4 | 9 | 62 | 40 | +22 | 31 | ||
9 | Czarnovia Kielce | 22 | 9 | 3 | 10 | 28 | 39 | −11 | 30 | ||
10 | Strzelec Chroberz | 22 | 2 | 4 | 16 | 17 | 61 | −44 | 10 | przeniesienie do grupy świętokrzyskiej III | |
11 | Start Słupia Jędrzejowska | 22 | 2 | 2 | 18 | 18 | 59 | −41 | 8 | ||
12 | Dąb Nagłowice | 22 | 1 | 1 | 20 | 16 | 76 | −60 | 4 |
Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.
Objaśnienia:
1W związku z powiększeniem grup Klasy Okręgowej w następnym sezonie, wicemistrzowie grup rozegrali baraże o awans. Ze względu na wycofanie się Orląt II Kielce z udziału w barażach, przystąpiła do nich 3. drużyna - Jawornik Gorzków.
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.
Objaśnienia:
1W związku z powiększeniem grup Klasy Okręgowej w następnym sezonie, wicemistrzowie grup rozegrali baraże o awans. Ze względu na wycofanie się Orląt II Kielce z udziału w barażach, przystąpiła do nich 3. drużyna - Jawornik Gorzków.
grupa świętokrzyska II[edytuj | edytuj kod]
Lp. |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
Bramki |
Różn. |
Pkt |
Uwagi |
Bezpośrednio | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GKS Kluczewsko (M) (A) | 22 | 16 | 4 | 2 | 64 | 20 | +44 | 52 | Awans do Klasy Okręgowej | |
2 | Zryw Łopuszno1 (B) | 22 | 15 | 1 | 6 | 56 | 27 | +29 | 46 | Baraże o awans do Klasy Okręgowej | |
3 | Górnik Miedzianka | 22 | 14 | 1 | 7 | 44 | 32 | +12 | 43 | ||
4 | Victoria Górki Szczukowskie | 22 | 13 | 3 | 6 | 61 | 25 | +36 | 42 | ||
5 | Samson Samsonów | 22 | 12 | 4 | 6 | 48 | 30 | +18 | 40 | ||
6 | HEKO II Czermno2 | 22 | 13 | 0 | 9 | 70 | 45 | +25 | 39 | Drużyna wycofana | |
7 | Partyzant Radoszyce | 22 | 11 | 2 | 9 | 39 | 40 | −1 | 35 | ||
8 | Gród Ćmińsk | 22 | 8 | 5 | 9 | 22 | 25 | −3 | 29 | ||
9 | Tęcza Gowarczów | 22 | 6 | 3 | 13 | 29 | 44 | −15 | 21 | ||
10 | Polonia Białogon2 | 22 | 5 | 2 | 15 | 26 | 57 | −31 | 17 | Drużyna wycofana | |
11 | GKS Fałków | 22 | 3 | 1 | 18 | 24 | 71 | −47 | 10 | ||
12 | Sparta Zagnańsk2 | 22 | 2 | 2 | 18 | 14 | 81 | −67 | 8 | Drużyna wycofana |
Źródło: kielecka piłka
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.
Objaśnienia:
1W związku z powiększeniem grup Klasy Okręgowej w następnym sezonie, wicemistrzowie grup rozegrali baraże o awans.
2HEKO II Czermno, Polonia Białogon i Sparta Zagnańsk wycofały się po zakończeniu sezonu.
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.
Objaśnienia:
1W związku z powiększeniem grup Klasy Okręgowej w następnym sezonie, wicemistrzowie grup rozegrali baraże o awans.
2HEKO II Czermno, Polonia Białogon i Sparta Zagnańsk wycofały się po zakończeniu sezonu.
grupa świętokrzyska III[edytuj | edytuj kod]
Lp. |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
Bramki |
Różn. |
Pkt |
Uwagi |
Bezpośrednio | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Juventa-Star Starachowice (M) (A) | 20 | 18 | 1 | 1 | 95 | 13 | +82 | 55 | Awans do Klasy Okręgowej | |
2 | Olimpia Pogoń Staszów1,2 (B) | 20 | 16 | 2 | 2 | 70 | 15 | +55 | 50 | Baraże o awans do Klasy Okręgowej | |
3 | LZS Samborzec | 20 | 13 | 2 | 5 | 60 | 23 | +37 | 41 | przeniesienie do grupy świętokrzyskiej IV | |
4 | Wisła Nowy Korczyn | 20 | 10 | 4 | 6 | 34 | 30 | +4 | 34 | WNK - PPI 1:0 PPI - WNK 0:1 | |
5 | Polanie Pierzchnica | 20 | 10 | 4 | 6 | 43 | 29 | +14 | 34 | ||
6 | Nidzianka Bieliny | 20 | 8 | 3 | 9 | 48 | 44 | +4 | 27 | przeniesienie do grupy świętokrzyskiej I | BIE - SZY 3:1 SZY - BIE 3:1 |
7 | GKS Szydłów | 20 | 8 | 3 | 9 | 38 | 45 | −7 | 27 | ||
8 | LZS Koniemłoty4 | 20 | 5 | 4 | 11 | 28 | 51 | −23 | 19 | Drużyna wycofana | |
9 | Piast Stopnica | 20 | 5 | 1 | 14 | 25 | 46 | −21 | 16 | ||
10 | Źródło Solec Zdrój | 20 | 3 | 3 | 14 | 22 | 63 | −41 | 12 | ||
11 | Polesie Wiązownica | 20 | 0 | 1 | 19 | 14 | 117 | −103 | 1 | ||
- | Victoria Kurozwęki3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Drużyna wycofana |
Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.
Objaśnienia:
1W związku z powiększeniem grup Klasy Okręgowej w następnym sezonie, wicemistrzowie grup rozegrali baraże o awans.
2Baszta Rytwiany wycofała się przed sezonem. Jej miejsce zajęła Olimpia Pogoń Staszów.
3Victoria Kurozwęki wycofała się po rundzie jesiennej. Jej wyniki zostały anulowane.
4LZS Koniemłoty wycofały się po zakończeniu sezonu.
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.
Objaśnienia:
1W związku z powiększeniem grup Klasy Okręgowej w następnym sezonie, wicemistrzowie grup rozegrali baraże o awans.
2Baszta Rytwiany wycofała się przed sezonem. Jej miejsce zajęła Olimpia Pogoń Staszów.
3Victoria Kurozwęki wycofała się po rundzie jesiennej. Jej wyniki zostały anulowane.
4LZS Koniemłoty wycofały się po zakończeniu sezonu.
grupa świętokrzyska IV[edytuj | edytuj kod]
Lp. |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
Bramki |
Różn. |
Pkt |
Uwagi |
Bezpośrednio | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski (M) (A) | 22 | 19 | 0 | 3 | 116 | 12 | +104 | 57 | Awans do Klasy Okręgowej | |
2 | Zryw Zbigniewice1 (B) | 22 | 14 | 5 | 3 | 44 | 29 | +15 | 47 | Baraże o awans do Klasy Okręgowej | |
3 | Stal Kunów | 22 | 12 | 4 | 6 | 34 | 26 | +8 | 40 | ||
4 | GKS Iwaniska | 22 | 10 | 6 | 6 | 41 | 29 | +12 | 36 | ||
5 | Sokół Jachimowice | 22 | 9 | 8 | 5 | 36 | 31 | +5 | 35 | ||
6 | Klimontowianka Klimontów | 22 | 10 | 4 | 8 | 33 | 31 | +2 | 34 | ||
7 | GKS Łoniów | 22 | 8 | 4 | 10 | 29 | 41 | −12 | 28 | przeniesienie do grupy świętokrzyskiej III | |
8 | KS Tarłów | 22 | 6 | 9 | 7 | 32 | 36 | −4 | 27 | ||
9 | Kamienna Brody | 22 | 7 | 4 | 11 | 34 | 41 | −7 | 25 | ||
10 | Huragan Wilczyce | 22 | 4 | 3 | 15 | 28 | 70 | −42 | 15 | ||
11 | Piast Osiek | 22 | 4 | 2 | 16 | 21 | 52 | −31 | 14 | przeniesienie do grupy świętokrzyskiej III | |
12 | Cukrownik Włostów | 22 | 3 | 3 | 16 | 20 | 70 | −50 | 12 |
Źródło: kielecka piłka
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.
Objaśnienia:
1W związku z powiększeniem grup Klasy Okręgowej w następnym sezonie, wicemistrzowie grup rozegrali baraże o awans.
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.
Objaśnienia:
1W związku z powiększeniem grup Klasy Okręgowej w następnym sezonie, wicemistrzowie grup rozegrali baraże o awans.
Baraże o Klasę Okręgową[edytuj | edytuj kod]
5 sierpnia 2006 17.30
|
Jawornik Gorzków | 3:2[1] | Zryw Łopuszno | |
Zwycięzca: Jawornik Gorzków
5 sierpnia 2006 17.30
|
Olimpia Pogoń Staszów | 3:0[1] | Zryw Zbigniewice | |
Zwycięzca: Olimpia Pogoń Staszów
Przypisy[edytuj | edytuj kod]
- ↑ a b Baraże o udział w klasie okręgowej, grupa: świętokrzyska [online], 90minut.pl [dostęp 2024-04-24] (pol.).