Wikipedia:Wikiolimpiada 2020/Klasyfikacja
Wygląd
Strona główna | Kalendarz akcji | Efekty akcji | Klasyfikacja generalna | Regulamin i nagrody |
Wikiolimpiada 2020 (1–28 listopada 2020) |
Klasyfikacja generalna[edytuj | edytuj kod]
Klasyfikacja końcowa
Miejsce | Zmiana | Użytkownik | Punkty |
---|---|---|---|
1. | DariaPolonia | 144 | |
2. | Divino | 128 | |
3. | Karol1111 | 51 | |
4. | Buldożer | 42 | |
5. | Offeliaa | 40 | |
6. | Grisha12 | 24,5 | |
7. | Vojthas95 | 21 | |
8. | 99kerob | 16,5 | |
9. | N | GiantBroccoli | 10 |
10. | Olos88 | 3 |
Klasyfikacja specjalna (artykuły wyróżnione)[edytuj | edytuj kod]
Stan na 18:20, 6 gru 2020 (CET)
Miejsce | Użytkownik | CW | DA | AnM LnM |
Punkty | Lista artykułów |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | DariaPolonia | 11 | 1 | 0 | 14 | Dorothy Greenhough-Smith (CW) Barbara Roles (CW) Ronald Ludington (CW) Sinead Kerr (CW, DA) Petra Burka (CW) Yngvar Bryn (CW) Pięciobój nowoczesny na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1968 (CW) Denise Parker (CW) Antonella Ragno-Lonzi (CW) Stewart Reburn (CW) Simon Terry (CW) |
2. | 99kerob | 4 | 0 | 0 | 4 | Greg Windsperger (CW) Scott Berry (CW) Odd Brandsegg (CW) Ron Steele (CW) |
3. | Buldożer | 1 | 0 | 0 | 1 | Bertha Díaz (CW) |
3. | Karol1111 | 1 | 0 | 0 | 1 | Paul Van Asbroeck (CW) |
– | Szoltys | 1 | 0 | 0 | – | Hemmo Silvennoinen (CW) |
18 | 1 | 0 |
Klasyfikacje tygodni[edytuj | edytuj kod]
Tydzień 1 – Grecja, Francja, Stany Zjednoczone, Wielka Brytania + hokej na trawie[edytuj | edytuj kod]
Miejsce | Użytkownik | Punkty zdobyte w rundzie | Punkty do klasyfikacji generalnej |
---|---|---|---|
1. | DariaPolonia | 258 | 36+1=37 |
2. | Divino | 184 | 28 |
3. | Vojthas95 | 156 | 21 |
4. | Offeliaa | 42 | 15 |
5. | Grisha12 | 38 | 10 |
6. | 99kerob | 27 | 6 |
7. | Olos88 | 6 | 3 |
8. | Ka ga | 0 | 0 |
– | Szoltys | 0 | 0 |
Klasyfikacja generalna po pierwszej rundzie[edytuj | edytuj kod]
Miejsce | Użytkownik | Punkty |
---|---|---|
1. | DariaPolonia | 37 |
2. | Divino | 28 |
3. | Vojthas95 | 21 |
4. | Offeliaa | 15 |
5. | Grisha12 | 10 |
6. | 99kerob | 6 |
7. | Olos88 | 3 |
Tydzień 2 – Szwecja, Niemcy, Belgia, Holandia, Finlandia + szermierka[edytuj | edytuj kod]
Miejsce | Użytkownik | Punkty zdobyte w rundzie | Punkty do klasyfikacji generalnej |
---|---|---|---|
1. | DariaPolonia | 304 | 36+2=38 |
2. | Divino | 298 | 28+2=30 |
3. | Karol1111 | 99 | 21 |
4. | Offeliaa | 86 | 15 |
5. | Grisha12 | 42 | 10 |
6. | 99kerob | 8 | 6 |
– | Szoltys | 0 | 0 |
Klasyfikacja generalna po drugiej rundzie[edytuj | edytuj kod]
Miejsce | Użytkownik | Punkty |
---|---|---|
1. | DariaPolonia | 75 |
2. | Divino | 58 |
3. | Offeliaa | 30 |
4. | Vojthas95 | 21 |
4. | Karol1111 | 21 |
6. | Grisha12 | 20 |
7. | 99kerob | 12 |
8. | Olos88 | 3 |
Tydzień 3 – Australia, Włochy, Japonia, Meksyk, Kanada + pięciobój nowoczesny[edytuj | edytuj kod]
Miejsce | Użytkownik | Punkty zdobyte w rundzie | Punkty do klasyfikacji generalnej |
---|---|---|---|
1. | DariaPolonia | 493 | 36+1=37 |
2. | Divino | 276 | 28 |
3. | Buldożer | 116 | 21 |
4. | Karol1111 | 70 | 15 |
5. | Offeliaa | 50 | 10 |
6. | 99kerob | 20 | 4,5 |
6. | Grisha12 | 20 | 4,5 |
– | Szoltys | 0 | 0 |
Klasyfikacja generalna po trzeciej rundzie[edytuj | edytuj kod]
Miejsce | Użytkownik | Punkty |
---|---|---|
1. | DariaPolonia | 112 |
2. | Divino | 86 |
3. | Offeliaa | 40 |
4. | Karol1111 | 36 |
5. | Grisha12 | 24,5 |
6. | Buldożer | 21 |
6. | Vojthas95 | 21 |
8. | 99kerob | 16,5 |
9. | Olos88 | 3 |
Tydzień 4 – ZSRR, Korea Południowa, Hiszpania, ChRL, Brazylia + łucznictwo[edytuj | edytuj kod]
Miejsce | Użytkownik | Punkty zdobyte w rundzie | Punkty do klasyfikacji generalnej |
---|---|---|---|
1. | Divino | 468 | 36+6=42 |
2. | DariaPolonia | 302 | 28+4=32 |
3. | Buldożer | 86 | 21 |
4. | Karol1111 | 34 | 15 |
5. | GiantBroccoli | 8 | 10 |
– | Szoltys | 0 | 0 |