Superliga polska w piłce ręcznej mężczyzn (2011/2012)/Wyniki spotkań
Wygląd
Runda zasadnicza[edytuj | edytuj kod]
I runda[edytuj | edytuj kod]
1. kolejka (3-4 września 2011)[edytuj | edytuj kod]
1. | 4 września 2011 18:00 |
29:26 | Hala Sportowo–Widowiskowa Ciechanów, Polska Sędziowie: Grzegorz Budziosz (Chęciny), Tomasz Olesiński (Kielce) Widzów: 700 | ||
Tomasz Malesa 8 Adrian Piórkowski 4 Damian Piórkowski 3 Michał Prątnicki 3 Konrad Rurarz 3 Oleg Semenov 3 Piotr Pakulski 2 Tomasz Klinger 1 Rafał Krajewski 1 Damian Malandy 1 5× 3× |
((13:12)) raport |
6 Przemysław Krajewski 6 Bartosz Świerad 4 Łukasz Gierak 4 Rafał Przybylski 3 Oleksii Szyczkow 2 Dawid Przysiek 1 Łukasz Białaszek 7× 3× |
2. | 3 września 2011 17:00 |
32:26 | Orlen Arena Płock, Polska Sędziowie: Paweł Kaszubski, Piotr Wojdyr (Gdańsk) Widzów: 1 600 | ||
Adam Wiśniewski 9 Michał Kubisztal 7 Arkadiusz Miszka 6 Vukašin Rajković 4 Muhamed Toromanović 2 Adam Twardo 2 Luka Dobelšek 1 Nikola Eklemović 1 7× 3× |
((15:13)) raport |
9 Michał Bartczak 3 Mateusz Jankowski 3 Marcin Malewski 3 Sebastian Rumniak 2 Mariusz Gujski 2 Michał Krawczyk 2 Damian Moszczyński 1 Paweł Ćwikliński 1 Dominik Płócienniczak 7× 3× 1× |
3. | 4 września 2011 18:00 |
26:23 | Hala Widowiskowo-Sportowa Głogów, Polska Sędziowie: Andrzej Rajkiewicz, Jakub Tarczykowski (Szczecin) Widzów: 1 300 | ||
Maciej Ścigaj 8 Tomasz Mochocki 4 Marek Świtała 3 Michał Bednarek 2 Robert Fogler 2 Mateusz Frąszczak 2 Krystian Kuta 2 Mateusz Płaczek 2 Jakub Łucak 1 3× 3× |
((12:14)) raport |
4 Damian Kostrzewa 4 Kamil Krieger 3 Michał Adamuszek 3 Michał Daszek 3 Maciej Mroczkowski 2 Przemysław Rosiak 2 Mateusz Seroka 1 Michał Peret 1 Patryk Rombel 4× 2× |
4. | 3 września 2011 18:00 |
23:23 | Hala MOSiR Puławy, Polska Sędziowie: Rafał Puszkarski, Arkadiusz Sołodko (Legionowo) Widzów: 700 | ||
Dimitro Zinczuk 9 Piotr Masłowski 4 Michał Szyba 3 Michał Bałwas 2 Artur Witkowski 2 Paweł Grzelak 1 Sebastian Płaczkowski 1 Krzysztof Tylutki 1 8× 3× 2× |
((12:11)) raport |
6 Adam Babicz 4 Wiktor Jędrzejewski 4 Grzegorz Sobut 2 Paweł Albin 2 Michał Chodara 2 Rafał Gliński 2 Paweł Wilk 1 Marek Szpera 5× 2× 1× |
5. | 3 września 2011 18:00 |
22:20 | Hala Sportowa Pogoń Zabrze, Polska Sędziowie: Krzysztof Bąk, Kamil Ciesielski (Zielona Góra) Widzów: 650 | ||
Aleksandr Bushkov 7 Dominik Droździk 3 Kamil Mokrzki 3 Witalij Nat 3 Adrian Niedośpiał 2 Michał Szolc 2 Dariusz Mogielnicki 1 Łukasz Stodtko 1 6× 3× 2× |
((14:7)) raport |
4 Radosław Fabiszewski 4 Tomasz Kozłowski 3 Wojciech Gumiński 3 Robert Kieliba 3 Mikołaj Szymyślik 2 Michał Stankiewicz 1 Piotr Obrusiewicz 3× 3× 1× |
6. | 7 września 2011 18:00 |
19:33 | Hala Dolnośląskich Olimpijczyków Legnica, Polska Sędziowie: Michał Kopiec (Siemianowice Śląskie), Marcin Zubek (Bytom) Widzów: 900 | ||
Władimir Huziejew 3 Bartłomiej Koprowski 3 Jarosław Paluch 3 Adam Świątek 3 Grzegorz Garbacz 2 Paweł Gregor 2 Adam Skrabania 2 Andrzej Brygier 1 6× 3× |
((9:17)) raport |
8 Rastko Stojković 5 Mateusz Zaremba 4 Mateusz Jachlewski 4 Tomasz Rosiński 3 Denis Buntić 2 Michał Jurecki 2 Þórir Ólafsson 2 Mateusz Przybylski 2 Bartłomiej Tomczak 1 Patryk Kuchczyński 5× 3× |
2. kolejka (10-11 września 2011)[edytuj | edytuj kod]
7. | 10 września 2011 18:00 |
28:35 | Hala OSiR Wągrowiec, Polska Sędziowie: Marek Baranowski (Warszawa), Bogdan Lemanowicz (Płock) Widzów: 700 | ||
Łukasz Gierak 6 Rafał Przybylski 4 Przemysław Krajewski 3 Jakub Płócienniczak 3 Dawid Przysiek 3 Bartosz Witkowski 3 Bartosz Świerad 2 Michał Tórz 2 Łukasz Białaszek 1 Paweł Smoliński 1 6× 3× 1× |
((14:13)) raport |
8 Patryk Kuchczyński 6 Rastko Stojković 4 Piotr Grabarczyk 4 Tomasz Rosiński 3 Grzegorz Tkaczyk 2 Denis Buntić 2 Mateusz Jachlewski 2 Mariusz Jurasik 2 Michał Jurecki 2 Mateusz Zaremba 8× 3× |
8. | 10 września 2011 19:00 |
27:31 | Hala SP nr 14 Lubin, Polska Sędziowie: Rafał Krawczyk (Łaziska Górne), Grzegorz Wojtyczka (Chorzów) Widzów: 300 | ||
Wojciech Gumiński 7 Piotr Adamczak 5 Mikołaj Szymyślik 5 Marceli Migała 4 Tomasz Kozłowski 3 Piotr Obrusiewicz 2 Michał Stankiewicz 1 6× 2× 1× |
((13:16)) raport |
8 Adam Świątek 6 Władimir Huziejew 6 Jarosław Paluch 4 Grzegorz Garbacz 3 Adam Skrabania 2 Andrzej Brygier 2 Aleksander Kokoszka 2× 3× |
9. | 10 września 2011 19:00 |
31:30 | Hala MOSiR Mielec, Polska Sędziowie: Cezary Figarski, Dariusz Żak (Radom) Widzów: 1 700 | ||
Marek Szpera 6 Paweł Gawęcki 5 Grzegorz Sobut 5 Paweł Wilk 4 Paweł Albin 3 Michał Chodara 3 Rafał Gliński 3 Adam Babicz 2 6× 3× |
((15:14)) raport |
9 Witalij Nat 6 Łukasz Stodtko 5 Aleksandr Bushkov 5 Łukasz Kulak 2 Łukasz Kandora 2 Kamil Mokrzki 1 Adrian Niedośpiał 9× 3× |
10. | 10 września 2011 17:00 |
22:24 | Hala Widowiskowo-Sportowa KCSiR Kwidzyn, Polska Sędziowie: Igor Dębski, Artur Rodacki (Kielce) Widzów: 500 | ||
Kamil Krieger 4 Mateusz Seroka 4 Damian Kostrzewa 3 Michał Peret 2 Patryk Rombel 2 Kamil Sadowski 2 Michał Adamuszek 1 Michał Daszek 1 Antoni Łangowski 1 Maciej Mroczkowski 1 Przemysław Rosiak 1 4× 3× |
((11:12)) raport |
7 Michał Szyba 4 Mateusz Kus 4 Piotr Masłowski 2 Dimitro Zinczuk 1 Dmitrij Afanasjev 1 Michał Bałwas 1 Grzegorz Gowin 1 Krzysztof Łyżwa 1 Sebastian Płaczkowski 1 Krzysztof Tylutki 1 Artur Witkowski 7× 3× |
11. | 11 września 2011 18:00 |
21:27 | Hala Urania Olsztyn, Polska Sędziowie: Robert Leszczyński, Marek Strzelczyk (Gdańsk) Widzów: 1 000 | ||
Sebastian Rumniak 6 Michał Bartczak 3 Mariusz Gujski 3 Damian Moszczyński 3 Paweł Ćwikliński 2 Mateusz Jankowski 2 Michał Krawczyk 1 Marcin Malewski 1 6× 3× |
((9:11)) raport |
5 Maciej Ścigaj 3 Michał Bednarek 3 Mateusz Frąszczak 3 Krystian Kuta 3 Ireneusz Żak 2 Robert Fogler 2 Paweł Piętak 2 Mateusz Płaczek 2 Marek Świtała 1 Tomasz Mochocki 1 Sebastian Różański 6× 2× |
12. | 11 września 2011 20:00 |
25:36 | Hala Sportowo–Widowiskowa Ciechanów, Polska Sędziowie: Rafał Puszkarski, Arkadiusz Sołodko (Legionowo) Widzów: 750 | ||
Michał Prątnicki 7 Damian Piórkowski 5 Tomasz Klinger 4 Rafał Krajewski 2 Tomasz Malesa 2 Oleg Semenov 2 Piotr Pakulski 1 Adrian Piórkowski 1 Konrad Rurarz 1 5× 3× 1× |
((9:17)) raport |
7 Vukašin Rajković 6 Christian Spanne 4 Muhamed Toromanović 4 Adam Wiśniewski 3 Nikola Eklemović 2 Joakim Bäckström 2 Boštjan Kavaš 2 Michał Kubisztal 2 Kamil Syprzak 2 Adam Twardo 2 Michał Zołoteńko 1× 2× |
3. kolejka (17-18 września 2011)[edytuj | edytuj kod]
13. | 17 września 2011 17:00 |
37:23 | Orlen Arena Płock, Polska Sędziowie: Krzysztof Bąk, Kamil Ciesielski (Zielona Góra) Widzów: 1 900 | ||
Boštjan Kavaš 7 Christian Spanne 7 Arkadiusz Miszka 4 Piotr Chrapkowski 3 Nikola Eklemović 3 Michał Kubisztal 3 Vukašin Rajković 2 Kamil Syprzak 2 Adam Twardo 2 Adam Wiśniewski 2 Joakim Bäckström 1 Muhamed Toromanović 1 5× 3× |
((16:12)) raport |
6 Dawid Przysiek 4 Łukasz Gierak 4 Przemysław Krajewski 4 Bartosz Witkowski 2 Rafał Przybylski 1 Bartosz Biniewski 1 Paweł Smoliński 1 Dariusz Widziński 2× 2× |
14. | 17 września 2011 18:00 |
28:25 | Hala Widowiskowo-Sportowa Głogów, Polska Sędziowie: Michał Kopiec (Siemianowice Śląskie), Marcin Zubek (Bytom) Widzów: 1 300 | ||
Michał Bednarek 5 Paweł Piętak 5 Maciej Ścigaj 5 Tomasz Mochocki 4 Robert Fogler 2 Marek Świtała 2 Ireneusz Żak 2 Krystian Kuta 1 Mateusz Płaczek 1 Sebastian Różański 1 5× 3× |
((12:14)) raport |
6 Michał Prątnicki 5 Tomasz Malesa 3 Tomasz Klinger 3 Damian Malandy 2 Rafał Krajewski 2 Adrian Piórkowski 2 Oleg Semenov 1 Piotr Pakulski 1 Konrad Rurarz 4× 3× |
15. | 17 września 2011 18:00 |
25:20 | Hala MOSiR Puławy, Polska Sędziowie: Marek Góralczyk (Świętochłowice), Grzegorz Młyński (Zwoleń) Widzów: 700 | ||
Michał Szyba 7 Dimitro Zinczuk 4 Piotr Masłowski 3 Sebastian Płaczkowski 3 Wojciech Zydroń 2 Michał Bałwas 1 Grzegorz Gowin 1 Mateusz Kus 1 Krzysztof Łyżwa 1 Krzysztof Tylutki 1 Artur Witkowski 1 4× 3× |
((12:7)) raport |
7 Michał Bartczak 3 Marcin Malewski 2 Tomasz Garbacewicz 2 Mateusz Jankowski 2 Michał Krawczyk 2 Damian Moszczyński 1 Sebastian Rumniak 1 Piotr Swat 2× 3× |
16. | 17 września 2011 18:00 |
15:22 | Hala Sportowa Pogoń Zabrze, Polska Sędziowie: Mariusz Kałużny, Tomasz Stankiewicz (Opole) Widzów: 500 | ||
Witalij Nat 5 Aleksandr Bushkov 2 Arkadiusz Kowalski 2 Kamil Mokrzki 2 Michał Szolc 2 Remigiusz Lasoń 1 Adrian Niedośpiał 1 3× 3× |
((9:11)) raport |
7 Mateusz Seroka 4 Michał Adamuszek 2 Damian Kostrzewa 2 Kamil Krieger 2 Michał Peret 2 Patryk Rombel 2 Przemysław Rosiak 1 Kamil Sadowski 2× 2× |
17. | 17 września 2011 18:00 |
25:24 | Hala Dolnośląskich Olimpijczyków Legnica, Polska Sędziowie: Andrzej Rajkiewicz, Jakub Tarczykowski (Szczecin) Widzów: 600 | ||
Adam Skrabania 10 Grzegorz Garbacz 5 Jarosław Paluch 3 Andrzej Brygier 2 Paweł Piwko 2 Adam Świątek 2 Władimir Huziejew 1 8× 3× |
((12:11)) raport |
7 Adam Babicz 7 Łukasz Janyst 3 Michał Chodara 2 Rafał Gliński 2 Marek Szpera 1 Paweł Albin 1 Marcin Basiak 1 Grzegorz Sobut 2× 3× |
18. | 18 września 2011 18:00 |
44:26 | Hala Legionów, Kielce, Polska Sędziowie: Rafał Puszkarski, Arkadiusz Sołodko (Legionowo) Widzów: 3 000 | ||
Rastko Stojković 11 Grzegorz Tkaczyk 6 Þórir Ólafsson 4 Bartłomiej Tomczak 4 Mateusz Przybylski 3 Mateusz Zaremba 3 Denis Buntić 2 Mateusz Jachlewski 2 Mariusz Jurasik 2 Michał Jurecki 2 Tomasz Rosiński 2 Piotr Grabarczyk 1 Patryk Kuchczyński 1 Uroš Zorman 1 3× 3× |
((26:9)) raport |
5 Michał Stankiewicz 4 Radosław Fabiszewski 4 Mikołaj Szymyślik 3 Piotr Adamczak 3 Robert Kieliba 3 Łukasz Kużdeba 2 Piotr Obrusiewicz 1 Paweł Adamczak 1 Wojciech Gumiński 6× 3× |
4. kolejka (24-25 września 2011)[edytuj | edytuj kod]
19. | 24 września 2011 17:00 |
27:26 | Hala OSiR Wągrowiec, Polska Sędziowie: Mirosław Majchrowski, Piotr Wojdyr (Gdańsk) Widzów: 500 | ||
Dawid Przysiek 8 Łukasz Gierak 6 Oleksii Szyczkow 5 Przemysław Krajewski 4 Michał Tórz 2 Łukasz Białaszek 1 Rafał Przybylski 1 3× 2× |
((10:12)) raport |
10 Mikołaj Szymyślik 5 Radosław Fabiszewski 4 Michał Stankiewicz 3 Piotr Adamczak 2 Wojciech Gumiński 2 Piotr Obrusiewicz 6× 3× |
20. | 24 września 2011 18:00 |
28:40 | Hala MOSiR Mielec, Polska Sędziowie: Bartosz Leszczyński, Marcin Piechota (Płock) Widzów: 1 900 | ||
Grzegorz Sobut 5 Paweł Albin 4 Rafał Gliński 4 Dariusz Kubisztal 4 Marcin Basiak 3 Adam Babicz 2 Paweł Gawęcki 2 Łukasz Janyst 2 Marek Szpera 1 Paweł Wilk 1 2× 3× |
((16:20)) raport |
6 Denis Buntić 6 Mateusz Jachlewski 6 Grzegorz Tkaczyk 5 Michał Jurecki 5 Rastko Stojković 3 Patryk Kuchczyński 3 Þórir Ólafsson 2 Mariusz Jurasik 2 Tomasz Rosiński 2 Bartłomiej Tomczak 5× 3× |
21. | 24 września 2011 17:00 |
35:31 | Hala Widowiskowo-Sportowa KCSiR Kwidzyn, Polska Sędziowie: Marek Baranowski (Warszawa), Bogdan Lemanowicz (Płock) Widzów: 700 | ||
Michał Adamuszek 8 Damian Kostrzewa 7 Michał Daszek 4 Kamil Krieger 3 Maciej Mroczkowski 3 Patryk Rombel 3 Michał Peret 2 Mateusz Seroka 2 Michał Waszkiewicz 2 Kamil Sadowski 1 3× 3× |
((18:14)) raport |
9 Adam Skrabania 7 Adam Świątek 4 Aleksander Kokoszka 3 Grzegorz Garbacz 3 Jarosław Paluch 3 Paweł Piwko 1 Andrzej Brygier 1 Paweł Wita 3× 3× 1× |
22. | 25 września 2011 17:00 |
24:23 | Hala Urania Olsztyn, Polska Sędziowie: Igor Dębski, Artur Rodacki (Kielce) Widzów: 700 | ||
Piotr Swat 6 Michał Bartczak 4 Sebastian Rumniak 3 Paweł Ćwikliński 2 Mateusz Jankowski 2 Michał Krawczyk 2 Bartosz Wuszter 2 Tomasz Garbacewicz 1 Marcin Malewski 1 Jacek Zyśk 1 5× 2× |
((12:13)) raport |
8 Kamil Mokrzki 4 Łukasz Kulak 3 Łukasz Kandora 3 Łukasz Stodtko 2 Witalij Nat 2 Adrian Niedośpiał 1 Remigiusz Lasoń 8× 3× |
23. | 24 września 2011 18:00 |
21:30 | Hala Sportowo–Widowiskowa Ciechanów, Polska Sędziowie: Robert Leszczyński, Marek Strzelczyk (Gdańsk) Widzów: 600 | ||
Michał Prątnicki 5 Oleg Semenov 4 Adrian Piórkowski 3 Damian Piórkowski 3 Łukasz Jurkiewicz 2 Tomasz Malesa 2 Piotr Pakulski 2 3× 2× |
((10:12)) raport |
9 Wojciech Zydroń 6 Grzegorz Gowin 5 Piotr Masłowski 4 Krzysztof Łyżwa 3 Dimitro Zinczuk 2 Krzysztof Tylutki 1 Mateusz Kus 8× 1× 1× |
24. | 23 września 2011 18:00 |
34:22 | Orlen Arena Płock, Polska Sędziowie: Grzegorz Budziosz (Chęciny), Tomasz Olesiński (Kielce) Widzów: 1 500 | ||
Michał Kubisztal 6 Christian Spanne 5 Nikola Eklemović 4 Arkadiusz Miszka 4 Joakim Bäckström 3 Piotr Chrapkowski 3 Adam Wiśniewski 3 Boštjan Kavaš 2 Muhamed Toromanović 2 Zbigniew Kwiatkowski 1 Kamil Syprzak 1 4× 3× |
((21:10)) raport |
3 Michał Bednarek 3 Paweł Piętak 3 Mateusz Płaczek 3 Sebastian Różański 3 Maciej Ścigaj 3 Marek Świtała 2 Tomasz Mochocki 1 Robert Fogler 1 Krystian Kuta 3× 3× |
5. kolejka (1-2 października 2011)[edytuj | edytuj kod]
25. | 1 października 2011 18:00 |
30:29 | Hala Widowiskowo-Sportowa Głogów, Polska Sędziowie: Marek Góralczyk (Świętochłowice), Grzegorz Młyński (Zwoleń) Widzów: 1 300 | ||
Paweł Piętak 7 Maciej Ścigaj 7 Mateusz Płaczek 6 Tomasz Mochocki 5 Michał Bednarek 2 Sebastian Różański 2 Michał Wysokiński 1 1× 3× |
((14:15)) raport |
8 Przemysław Krajewski 5 Łukasz Gierak 5 Dawid Przysiek 4 Rafał Przybylski 4 Bartosz Witkowski 2 Oleksii Szyczkow 1 Łukasz Białaszek 2× 3× |
26. | 27 września 2011 17:00 |
19:19 | Hala MOSiR Puławy, Polska Sędziowie: Wojciech Bosak, Mirosław Hagdej (Sandomierz) Widzów: 700 | ||
Krzysztof Łyżwa 4 Dimitro Zinczuk 4 Piotr Masłowski 3 Dmitrij Afanasjev 2 Krzysztof Tylutki 2 Grzegorz Gowin 1 Mateusz Kus 1 Sebastian Płaczkowski 1 Wojciech Zydroń 1 6× 1× |
((9:9)) raport |
8 Arkadiusz Miszka 3 Michał Kubisztal 2 Boštjan Kavaš 2 Adam Wiśniewski 1 Piotr Chrapkowski 1 Nikola Eklemović 1 Kamil Syprzak 1 Adam Twardo 7× 3× 1× |
27. | 1 października 2011 18:00 |
26:24 | Hala Sportowa Pogoń Zabrze, Polska Sędziowie: Grzegorz Christ (Wrocław), Tomasz Christ (Świdnica) Widzów: 600 | ||
Aleksandr Bushkov 8 Adrian Niedośpiał 6 Witalij Nat 4 Łukasz Stodtko 3 Arkadiusz Kowalski 2 Łukasz Kandora 1 Dariusz Mogielnicki 1 Michał Szolc 1 6× 3× |
((12:15)) raport |
8 Adrian Piórkowski 4 Konrad Rurarz 3 Oleg Semenov 2 Łukasz Jurkiewicz 2 Damian Malandy 2 Piotr Pakulski 2 Damian Piórkowski 1 Tomasz Malesa 5× 3× |
28. | 1 października 2011 18:00 |
23:22 | Hala Dolnośląskich Olimpijczyków Legnica, Polska Sędziowie: Mariusz Kałużny, Tomasz Stankiewicz (Opole) Widzów: 400 | ||
Grzegorz Garbacz 4 Adam Skrabania 4 Wojciech Czuwara 3 Bartłomiej Koprowski 3 Jarosław Paluch 3 Adam Świątek 3 Aleksander Kokoszka 2 Paweł Piwko 1 6× 3× |
((11:10)) raport |
6 Michał Bartczak 5 Piotr Swat 3 Sebastian Rumniak 2 Mateusz Jankowski 2 Marcin Malewski 1 Paweł Ćwikliński 1 Tomasz Garbacewicz 1 Michał Krawczyk 1 Daniel Żółtak 1× 3× |
29. | 28 września 2011 18:30 |
39:22 | Hala Legionów, Kielce, Polska Sędziowie: Rafał Krawczyk (Łaziska Górne), Grzegorz Wojtyczka (Chorzów) Widzów: 2 300 | ||
Denis Buntić 5 Rastko Stojković 5 Michał Jurecki 4 Þórir Ólafsson 4 Mateusz Jachlewski 3 Patryk Kuchczyński 3 Tomasz Rosiński 3 Grzegorz Tkaczyk 3 Mateusz Zaremba 3 Uroš Zorman 2 Piotr Grabarczyk 1 Mariusz Jurasik 1 Mateusz Przybylski 1 Bartłomiej Tomczak 1 2× 2× |
((21:13)) raport |
6 Michał Adamuszek 5 Maciej Mroczkowski 4 Damian Kostrzewa 2 Kamil Krieger 2 Mateusz Seroka 1 Adam Pacześny 1 Michał Peret 1 Kamil Sadowski 3× 3× |
30. | 2 października 2011 17:00 |
28:27 | Hala SP nr 14 Lubin, Polska Sędziowie: Grzegorz Budziosz (Chęciny), Tomasz Olesiński (Kielce) Widzów: 400 | ||
Mikołaj Szymyślik 7 Piotr Adamczak 6 Michał Stankiewicz 5 Piotr Obrusiewicz 4 Radosław Fabiszewski 2 Wojciech Gumiński 2 Łukasz Kużdeba 2 11× 3× 1× |
((14:13)) raport |
9 Grzegorz Sobut 5 Adam Babicz 5 Łukasz Janyst 3 Rafał Gliński 2 Michał Chodara 2 Dariusz Kubisztal 1 Paweł Gawęcki 4× 3× |
6. kolejka (8-9 października 2011)[edytuj | edytuj kod]
31. | 10 października 2011 18:00 |
22:31 | Hala OSiR Wągrowiec, Polska Sędziowie: Andrzej Rajkiewicz, Jakub Tarczykowski (Szczecin) Widzów: 550 | ||
Dawid Przysiek 6 Rafał Przybylski 3 Łukasz Białaszek 2 Przemysław Krajewski 2 Paweł Niewrzawa 2 Jakub Płócienniczak 2 Michał Tórz 2 Łukasz Gierak 1 Dawid Matłoka 1 Bartosz Witkowski 1 7× 3× 1× |
((8:15)) raport |
8 Adam Babicz 4 Łukasz Janyst 3 Michał Chodara 3 Dariusz Kubisztal 3 Marek Szpera 3 Paweł Wilk 2 Paweł Albin 2 Paweł Gawęcki 2 Grzegorz Sobut 1 Wiktor Jędrzejewski 7× 3× |
32. | 9 października 2011 15:00 |
27:25 | Hala Widowiskowo-Sportowa KCSiR Kwidzyn, Polska Sędziowie: Bartosz Leszczyński, Marcin Piechota (Płock) Widzów: 700 | ||
Michał Adamuszek 7 Robert Orzechowski 3 Patryk Rombel 3 Michał Waszkiewicz 3 Damian Kostrzewa 2 Maciej Mroczkowski 2 Michał Peret 2 Michał Daszek 1 Kamil Krieger 1 Adam Pacześny 1 Kamil Sadowski 1 Mateusz Seroka 1 3× 2× |
((13:12)) raport |
8 Michał Stankiewicz 6 Mikołaj Szymyślik 3 Wojciech Gumiński 2 Paweł Adamczak 2 Łukasz Kużdeba 2 Piotr Obrusiewicz 1 Piotr Adamczak 1 Tomasz Kozłowski 5× 3× |
33. | 5 października 2011 18:00 |
21:31 | Hala Urania Olsztyn, Polska Sędziowie: Rafał Puszkarski, Arkadiusz Sołodko (Legionowo) Widzów: 1 200 | ||
Paweł Ćwikliński 5 Marcin Malewski 4 Michał Krawczyk 3 Tomasz Garbacewicz 2 Mateusz Jankowski 2 Jacek Zyśk 2 Michał Bartczak 1 Sebastian Rumniak 1 Daniel Żółtak 1 3× 2× 1× |
((7:15)) raport |
8 Rastko Stojković 6 Denis Buntić 3 Mateusz Jachlewski 3 Mariusz Jurasik 3 Bartłomiej Tomczak 2 Michał Jurecki 2 Tomasz Rosiński 2 Grzegorz Tkaczyk 1 Patryk Kuchczyński 1 Uroš Zorman 6× 3× |
34. | 8 października 2011 18:00 |
22:28 | Hala Sportowo–Widowiskowa Ciechanów, Polska Sędziowie: Joanna Brehmer (Mikołów), Agnieszka Skowronek (Chorzów) Widzów: 700 | ||
Adrian Piórkowski 6 Konrad Rurarz 5 Tomasz Klinger 2 Damian Malandy 2 Tomasz Malesa 2 Damian Piórkowski 2 Oleg Semenov 2 Piotr Pakulski 1 2× 3× |
((10:15)) raport |
6 Jarosław Paluch 4 Aleksander Kokoszka 4 Paweł Piwko 4 Adam Skrabania 3 Andrzej Brygier 3 Adam Świątek 2 Grzegorz Garbacz 1 Wojciech Czuwara 1 Bartłomiej Koprowski 6× 2× |
35. | 5 października 2011 18:00 |
32:26 | Orlen Arena Płock, Polska Sędziowie: Mariusz Kałużny, Tomasz Stankiewicz (Opole) Widzów: 1 500 | ||
Michał Kubisztal 8 Nikola Eklemović 5 Piotr Chrapkowski 4 Christian Spanne 4 Muhamed Toromanović 4 Joakim Bäckström 2 Arkadiusz Miszka 2 Paweł Paczkowski 2 Adam Wiśniewski 1 1× 2× 1× |
((16:12)) raport |
9 Łukasz Stodtko 5 Aleksandr Bushkov 4 Dzmitry Marhun 3 Adrian Niedośpiał 2 Łukasz Achruk 2 Michał Szolc 1 Kamil Mokrzki 4× 3× |
36. | 8 października 2011 19:00 |
26:26 | Hala Widowiskowo-Sportowa Głogów, Polska Sędziowie: Marek Baranowski (Warszawa), Bogdan Lemanowicz (Płock) Widzów: 1 500 | ||
Sebastian Różański 6 Tomasz Mochocki 4 Marek Świtała 4 Michał Bednarek 3 Robert Fogler 2 Krystian Kuta 2 Mateusz Płaczek 2 Grzegorz Czekałowski 1 Paweł Piętak 1 Maciej Ścigaj 1 2× 3× |
((10:9)) raport |
9 Michał Szyba 6 Dimitro Zinczuk 3 Michał Bałwas 2 Grzegorz Gowin 2 Mateusz Kus 2 Krzysztof Łyżwa 2 Piotr Masłowski 3× 3× 1× |
7. kolejka (15-16 października 2011)[edytuj | edytuj kod]
37. | 15 października 2011 17:00 |
34:31 | Hala OSiR Wągrowiec, Polska Sędziowie: Michał Kopiec (Siemianowice Śląskie), Marcin Zubek (Bytom) Widzów: 500 | ||
Dawid Przysiek 9 Przemysław Krajewski 8 Łukasz Gierak 5 Paweł Niewrzawa 3 Jakub Płócienniczak 3 Oleksii Szyczkow 3 Rafał Przybylski 2 Bartosz Witkowski 1 8× 3× |
((17:11)) raport |
7 Krzysztof Łyżwa 6 Dimitro Zinczuk 5 Piotr Masłowski 4 Grzegorz Gowin 4 Mateusz Kus 3 Krzysztof Tylutki 2 Wojciech Zydroń 7× 1× |
38. | 15 października 2011 18:00 |
21:24 | Hala Sportowa Pogoń Zabrze, Polska Sędziowie: Rafał Puszkarski, Arkadiusz Sołodko (Legionowo) Widzów: 700 | ||
Witalij Nat 6 Aleksander Kryszeń 4 Kamil Mokrzki 4 Dzmitry Marhun 2 Łukasz Kandora 1 Remigiusz Lasoń 1 Adrian Niedośpiał 1 Łukasz Stodtko 1 Michał Szolc 1 3× 3× |
((14:10)) raport |
10 Tomasz Mochocki 3 Michał Bednarek 3 Marek Świtała 2 Krystian Kuta 2 Paweł Piętak 1 Mateusz Płaczek 1 Sebastian Różański 1 Maciej Ścigaj 1 Michał Wysokiński 4× 2× |
39. | 12 października 2011 18:00 |
23:26 | Hala Dolnośląskich Olimpijczyków Legnica, Polska Sędziowie: Igor Dębski, Artur Rodacki (Kielce) Widzów: 550 | ||
Aleksander Kokoszka 7 Bartłomiej Koprowski 4 Andrzej Brygier 3 Paweł Wita 3 Adam Świątek 2 Wojciech Czuwara 1 Grzegorz Garbacz 1 Łukasz Jarowicz 1 Paweł Piwko 1 4× 3× |
((10:9)) raport |
8 Michał Kubisztal 5 Muhamed Toromanović 4 Adam Wiśniewski 3 Paweł Paczkowski 2 Piotr Chrapkowski 2 Christian Spanne 1 Joakim Bäckström 1 Arkadiusz Miszka 4× 3× |
40. | 16 października 2011 17:00 |
36:27 | Hala Legionów, Kielce, Polska Sędziowie: Paweł Kaszubski, Piotr Wojdyr (Gdańsk) Widzów: 2 500 | ||
Bartłomiej Tomczak 7 Mariusz Jurasik 6 Rastko Stojković 6 Patryk Kuchczyński 4 Tomasz Rosiński 4 Mateusz Zaremba 4 Grzegorz Tkaczyk 3 Mateusz Przybylski 2 4× 3× |
((19:11)) raport |
7 Adrian Piórkowski 5 Tomasz Klinger 5 Tomasz Malesa 5 Damian Piórkowski 3 Piotr Pakulski 2 Konrad Rurarz 6× 2× 1× |
41. | 16 października 2011 17:00 |
32:19 | Hala SP nr 14 Lubin, Polska Sędziowie: Krzysztof Bąk, Kamil Ciesielski (Zielona Góra) Widzów: 385 | ||
Tomasz Kozłowski 9 Piotr Adamczak 5 Michał Stankiewicz 4 Wojciech Gumiński 3 Łukasz Kużdeba 3 Mikołaj Szymyślik 3 Radosław Fabiszewski 2 Paweł Adamczak 1 Marceli Migała 1 Dariusz Rosiek 1 4× 3× |
((14:9)) raport |
5 Jacek Zyśk 4 Marcin Malewski 3 Mateusz Jankowski 2 Michał Bartczak 2 Bartosz Wuszter 1 Paweł Ćwikliński 1 Sebastian Rumniak 1 Piotr Swat 7× 2× |
42. | 15 października 2011 17:30 |
32:30 | Hala MOSiR Mielec, Polska Sędziowie: Grzegorz Christ (Wrocław), Tomasz Christ (Świdnica) Widzów: 1 600 | ||
Paweł Albin 8 Adam Babicz 8 Michał Chodara 3 Łukasz Janyst 3 Paweł Gawęcki 2 Dariusz Kubisztal 2 Grzegorz Sobut 2 Paweł Wilk 2 Wiktor Jędrzejewski 1 Marek Szpera 1 3× 3× |
((17:14)) raport |
7 Damian Kostrzewa 6 Michał Adamuszek 5 Maciej Mroczkowski 4 Michał Peret 3 Michał Daszek 3 Kamil Krieger 1 Robert Orzechowski 1 Mateusz Seroka 5× 3× |
8. kolejka (22-23 października 2011)[edytuj | edytuj kod]
43. | 22 października 2011 17:00 |
21:29 | Hala OSiR Wągrowiec, Polska Sędziowie: Cezary Figarski, Dariusz Żak (Radom) Widzów: 500 | ||
Dawid Przysiek 8 Łukasz Gierak 6 Oleksii Szyczkow 3 Przemysław Krajewski 1 Paweł Niewrzawa 1 Jakub Płócienniczak 1 Bartosz Witkowski 1 7× 3× 1× |
((7:14)) raport |
8 Robert Orzechowski 7 Michał Adamuszek 4 Damian Kostrzewa 3 Michał Daszek 2 Michał Peret 2 Przemysław Rosiak 1 Kamil Krieger 1 Patryk Rombel 1 Mateusz Seroka 10× 3× |
44. | 22 października 2011 17:00 |
27:28 | Hala Urania Olsztyn, Polska Sędziowie: Michał Kopiec (Siemianowice Śląskie), Marcin Zubek (Bytom) Widzów: 500 | ||
Michał Bartczak 8 Mariusz Gujski 5 Mateusz Jankowski 5 Sebastian Rumniak 3 Daniel Żółtak 2 Marcin Malewski 1 Piotr Swat 1 Bartosz Wuszter 1 Jacek Zyśk 1 5× 3× 1× |
((16:14)) raport |
8 Adam Babicz 6 Marek Szpera 4 Wiktor Jędrzejewski 3 Michał Chodara 3 Grzegorz Sobut 2 Paweł Gawęcki 1 Paweł Albin 1 Łukasz Janyst 3× 3× 1× |
45. | 22 października 2011 18:00 |
27:25 | Hala Sportowo–Widowiskowa Ciechanów, Polska Sędziowie: Mariusz Kałużny, Tomasz Stankiewicz (Opole) Widzów: 700 | ||
Tomasz Klinger 9 Damian Piórkowski 8 Damian Malandy 5 Konrad Rurarz 2 Łukasz Jurkiewicz 1 Tomasz Malesa 1 Adrian Piórkowski 1 2× 3× |
((13:14)) raport |
7 Mikołaj Szymyślik 4 Piotr Adamczak 3 Wojciech Gumiński 3 Łukasz Kużdeba 2 Paweł Adamczak 2 Piotr Obrusiewicz 2 Michał Stankiewicz 1 Radosław Fabiszewski 1 Tomasz Kozłowski 2× 2× |
46. | 27 października 2011 18:00 |
29:34 | Orlen Arena Płock, Polska Sędziowie: Mirosław Majchrowski, Piotr Wojdyr (Gdańsk) Widzów: 5 400 | ||
Michał Kubisztal 8 Nikola Eklemović 6 Arkadiusz Miszka 3 Paweł Paczkowski 3 Muhamed Toromanović 3 Adam Wiśniewski 3 Christian Spanne 2 Vukašin Rajković 1 8× 3× 1× |
((15:15)) raport |
8 Rastko Stojković 6 Tomasz Rosiński 4 Bartłomiej Tomczak 3 Denis Buntić 3 Michał Jurecki 3 Patryk Kuchczyński 3 Uroš Zorman 2 Mariusz Jurasik 2 Þórir Ólafsson 9× 3× |
47. | 23 października 2011 19:00 |
26:24 | Hala Widowiskowo-Sportowa Głogów, Polska Sędziowie: Marek Baranowski (Warszawa), Bogdan Lemanowicz (Płock) Widzów: 1 800 | ||
Tomasz Mochocki 8 Marek Świtała 7 Mateusz Płaczek 5 Paweł Piętak 2 Michał Bednarek 1 Krystian Kuta 1 Maciej Ścigaj 1 Michał Wysokiński 1 2× 3× |
((14:14)) raport |
6 Grzegorz Garbacz 4 Aleksander Kokoszka 4 Paweł Piwko 4 Adam Skrabania 4 Adam Świątek 1 Jarosław Paluch 1 Paweł Wita 5× 3× |
48. | 22 października 2011 18:00 |
19:18 | Hala MOSiR Puławy, Polska Sędziowie: Grzegorz Budziosz (Chęciny), Tomasz Olesiński (Kielce) Widzów: 700 | ||
Dimitro Zinczuk 6 Piotr Masłowski 3 Michał Bałwas 2 Krzysztof Łyżwa 2 Sebastian Płaczkowski 2 Michał Szyba 2 Dmitrij Afanasjev 1 Grzegorz Gowin 1 4× 3× 1× |
((9:9)) raport |
5 Kamil Mokrzki 3 Remigiusz Lasoń 2 Dzmitry Marhun 2 Adrian Niedośpiał 2 Łukasz Stodtko 1 Łukasz Kandora 1 Arkadiusz Kowalski 1 Aleksander Kryszeń 1 Witalij Nat 3× 3× |
9. kolejka (29-30 listopada 2011)[edytuj | edytuj kod]
49. | 29 października 2011 18:00 |
24:27 | Hala Sportowa Pogoń Zabrze, Polska Sędziowie: Marek Baranowski (Warszawa), Bogdan Lemanowicz (Płock) Widzów: 600 | ||
Aleksandr Bushkov 8 Dzmitry Marhun 5 Łukasz Kandora 3 Remigiusz Lasoń 2 Kamil Mokrzki 2 Dominik Droździk 1 Arkadiusz Kowalski 1 Witalij Nat 1 Michał Szolc 1 7× 3× 1× |
((11:14)) raport |
7 Dawid Przysiek 5 Łukasz Gierak 4 Przemysław Krajewski 4 Oleksii Szyczkow 3 Rafał Przybylski 2 Łukasz Białaszek 2 Jakub Płócienniczak 9× 3× |
50. | 29 października 2011 18:00 |
26:29 | Hala Dolnośląskich Olimpijczyków Legnica, Polska Sędziowie: Marek Góralczyk (Świętochłowice), Grzegorz Młyński (Zwoleń) Widzów: 600 | ||
Aleksander Kokoszka 7 Adam Skrabania 5 Adam Świątek 5 Jarosław Paluch 4 Paweł Wita 3 Andrzej Brygier 1 Paweł Piwko 1 4× 3× |
((14:13)) raport |
6 Piotr Masłowski 5 Krzysztof Łyżwa 5 Dimitro Zinczuk 5 Wojciech Zydroń 2 Grzegorz Gowin 2 Mateusz Kus 2 Sebastian Płaczkowski 2 Michał Szyba 5× 2× 1× |
51. | 30 października 2011 17:00 |
37:29 | Hala Legionów, Kielce, Polska Sędziowie: Rafał Puszkarski, Arkadiusz Sołodko (Legionowo) Widzów: 3 000 | ||
Grzegorz Tkaczyk 6 Mariusz Jurasik 5 Patryk Kuchczyński 5 Denis Buntić 4 Tomasz Rosiński 4 Michał Jurecki 3 Rastko Stojković 3 Bartłomiej Tomczak 3 Mateusz Zaremba 2 Þórir Ólafsson 1 Uroš Zorman 1 3× 3× |
((19:14)) raport |
5 Krystian Kuta 5 Tomasz Mochocki 5 Maciej Ścigaj 3 Michał Bednarek 3 Sebastian Różański 3 Michał Wysokiński 2 Mateusz Płaczek 1 Grzegorz Czekałowski 1 Paweł Piętak 1 Ireneusz Żak 3× 3× |
52. | 30 października 2011 17:00 |
30:36 | Hala SP nr 14 Lubin, Polska Sędziowie: Robert Leszczyński, Marek Strzelczyk (Gdańsk) Widzów: 300 | ||
Marceli Migała 7 Wojciech Gumiński 6 Michał Stankiewicz 5 Piotr Adamczak 4 Tomasz Kozłowski 4 Mikołaj Szymyślik 2 Piotr Obrusiewicz 1 Paweł Orzłowski 1 5× 3× 1× |
((14:15)) raport |
11 Nikola Eklemović 7 Arkadiusz Miszka 4 Christian Spanne 4 Muhamed Toromanović 3 Paweł Paczkowski 3 Adam Wiśniewski 2 Michał Kubisztal 1 Joakim Bäckström 1 Vukašin Rajković 8× 3× |
53. | 29 października 2011 18:00 |
37:28 | Hala MOSiR Mielec, Polska Sędziowie: Grzegorz Budziosz (Chęciny), Tomasz Olesiński (Kielce) Widzów: 1 600 | ||
Paweł Albin 5 Michał Chodara 5 Paweł Gawęcki 5 Łukasz Janyst 5 Rafał Gliński 4 Grzegorz Sobut 4 Adam Babicz 2 Dariusz Kubisztal 2 Marcin Basiak 1 Wiktor Jędrzejewski 1 Łukasz Szatko 1 Marek Szpera 1 Paweł Wilk 1 5× 3× |
((19:13)) raport |
6 Adrian Piórkowski 6 Konrad Rurarz 4 Łukasz Jurkiewicz 4 Damian Piórkowski 3 Damian Malandy 2 Piotr Pakulski 1 Tomasz Klinger 1 Rafał Krajewski 1 Michał Prątnicki 6× 3× |
54. | 29 października 2011 17:00 |
26:23 | Hala Widowiskowo-Sportowa KCSiR Kwidzyn, Polska Sędziowie: Andrzej Rajkiewicz, Jakub Tarczykowski (Szczecin) Widzów: 700 | ||
Michał Peret 6 Michał Daszek 4 Patryk Rombel 4 Michał Adamuszek 3 Robert Orzechowski 3 Kamil Krieger 2 Przemysław Rosiak 2 Damian Kostrzewa 1 Mateusz Seroka 1 2× 3× |
((13:12)) raport |
6 Sebastian Rumniak 4 Paweł Ćwikliński 3 Mateusz Jankowski 3 Marcin Malewski 3 Bartosz Wuszter 1 Michał Bartczak 1 Mariusz Gujski 1 Piotr Swat 1 Jacek Zyśk 8× 3× |
10. kolejka (12-13 listopada 2011)[edytuj | edytuj kod]
55. | 12 listopada 2011 17:00 |
33:28 | Hala OSiR Wągrowiec, Polska Sędziowie: Marek Góralczyk (Świętochłowice), Grzegorz Młyński (Zwoleń) Widzów: 550 | ||
Przemysław Krajewski 8 Dawid Przysiek 7 Łukasz Gierak 4 Paweł Niewrzawa 4 Rafał Przybylski 3 Oleksii Szyczkow 3 Bartosz Witkowski 2 Łukasz Białaszek 1 Jakub Płócienniczak 1 2× 3× |
((14:12)) raport |
6 Mateusz Jankowski 5 Michał Bartczak 4 Sebastian Rumniak 3 Mariusz Gujski 3 Jacek Zyśk 2 Marcin Malewski 2 Piotr Swat 2 Bartosz Wuszter 1 Tomasz Garbacewicz 4× 3× 1× |
56. | 12 listopada 2011 18:00 |
24:28 | Hala Sportowo–Widowiskowa Ciechanów, Polska Sędziowie: Igor Dębski, Artur Rodacki (Kielce) Widzów: 600 | ||
Tomasz Klinger 8 Damian Malandy 4 Michał Prątnicki 3 Konrad Rurarz 3 Adrian Piórkowski 2 Damian Piórkowski 2 Oleg Semenov 2 5× 3× 1× |
((8:14)) raport |
8 Robert Orzechowski 7 Patryk Rombel 4 Michał Peret 3 Michał Adamuszek 2 Kamil Krieger 2 Antoni Łangowski 1 Michał Daszek 1 Przemysław Rosiak 5× 3× |
57. | 13 listopada 2011 18:00 |
34:31 | Orlen Arena Płock, Polska Sędziowie: Damian Demczuk, Tomasz Rosik (Lubin) Widzów: 1 500 | ||
Christian Spanne 8 Kamil Syprzak 7 Adam Wiśniewski 5 Boštjan Kavaš 4 Michał Kubisztal 3 Michał Zołoteńko 3 Paweł Paczkowski 2 Joakim Bäckström 1 Nikola Eklemović 1 3× 3× |
((18:17)) raport |
7 Grzegorz Sobut 6 Marek Szpera 4 Łukasz Janyst 4 Dariusz Kubisztal 3 Adam Babicz 3 Paweł Gawęcki 1 Marcin Basiak 1 Michał Chodara 1 Wiktor Jędrzejewski 1 Paweł Wilk 5× 3× |
58. | 12 listopada 2011 17:30 |
27:31 | Hala Widowiskowo-Sportowa Głogów, Polska Sędziowie: Ireneusz Szumański (Niewiesze), Grzegorz Wojtyczka (Chorzów) Widzów: 1 500 | ||
Michał Bednarek 7 Tomasz Mochocki 4 Paweł Piętak 4 Maciej Ścigaj 4 Sebastian Różański 3 Krystian Kuta 2 Mateusz Płaczek 1 Marek Świtała 1 Ireneusz Żak 1 1× 3× |
((14:19)) raport |
9 Wojciech Gumiński 6 Michał Stankiewicz 5 Mikołaj Szymyślik 4 Marceli Migała 3 Piotr Adamczak 2 Paweł Adamczak 1 Tomasz Kozłowski 1 Paweł Orzłowski 1× 2× 1× |
59. | 12 listopada 2011 18:00 |
28:43 | Hala MOSiR Puławy, Polska Sędziowie: Robert Leszczyński, Marek Strzelczyk (Gdańsk) Widzów: 725 | ||
Krzysztof Łyżwa 6 Dmitrij Afanasjev 4 Piotr Masłowski 4 Krzysztof Tylutki 4 Mateusz Kus 2 Michał Szyba 2 Wojciech Zydroń 2 Michał Bałwas 1 Grzegorz Gowin 1 Paweł Grzelak 1 Sebastian Płaczkowski 1 6× 3× |
((14:24)) raport |
10 Michał Jurecki 6 Patryk Kuchczyński 5 Þórir Ólafsson 5 Bartłomiej Tomczak 4 Denis Buntić 3 Tomasz Rosiński 2 Mariusz Jurasik 2 Mateusz Przybylski 2 Rastko Stojković 2 Grzegorz Tkaczyk 2 Uroš Zorman 7× 3× 1× |
60. | 12 listopada 2011 18:00 |
34:22 | Hala Sportowa Pogoń Zabrze, Polska Sędziowie: Bartosz Leszczyński, Marcin Piechota (Płock) Widzów: 700 | ||
Aleksandr Bushkov 10 Aleksander Kryszeń 4 Łukasz Kulak 4 Witalij Nat 4 Adrian Niedośpiał 3 Łukasz Stodtko 3 Łukasz Kandora 2 Kamil Mokrzki 2 Dominik Droździk 1 Dzmitry Marhun 1 4× 3× |
((16:10)) raport |
5 Paweł Piwko 4 Adam Świątek 3 Jarosław Paluch 2 Paweł Gregor 2 Bartłomiej Koprowski 2 Adam Skrabania 2 Paweł Wita 1 Aleksander Kokoszka 1 Robert Szuszkiewicz 2× 3× |
11. kolejka (19-20 listopada 2011)[edytuj | edytuj kod]
61. | 19 listopada 2011 18:00 |
25:29 | Hala Dolnośląskich Olimpijczyków Legnica, Polska Sędziowie: Krzysztof Bąk, Kamil Ciesielski (Zielona Góra) Widzów: 400 | ||
Aleksander Kokoszka 7 Jarosław Paluch 4 Adam Świątek 4 Bartłomiej Koprowski 3 Paweł Piwko 3 Andrzej Brygier 2 Adam Skrabania 1 Paweł Wita 1 5× 3× |
((11:15)) raport |
9 Rafał Przybylski 7 Przemysław Krajewski 4 Łukasz Gierak 4 Dawid Przysiek 2 Michał Tórz 1 Łukasz Białaszek 1 Oleksii Szyczkow 1 Bartosz Witkowski 6× 3× |
62. | 19 listopada 2011 17:30 |
39:27 | Hala Legionów, Kielce, Polska Sędziowie: Grzegorz Christ (Wrocław), Tomasz Christ (Świdnica) Widzów: 2 800 | ||
Rastko Stojković 9 Patryk Kuchczyński 6 Tomasz Rosiński 6 Denis Buntić 5 Mariusz Jurasik 5 Bartłomiej Tomczak 4 Grzegorz Tkaczyk 2 Þórir Ólafsson 1 Mateusz Zaremba 1 7× 3× |
((16:16)) raport |
5 Dzmitry Marhun 4 Adrian Niedośpiał 3 Aleksandr Bushkov 3 Remigiusz Lasoń 3 Dariusz Mogielnicki 3 Kamil Mokrzki 3 Witalij Nat 2 Łukasz Stodtko 1 Arkadiusz Kowalski 3× 3× |
63. | 19 listopada 2011 16:30 |
27:27 | Hala SP nr 14 Lubin, Polska Sędziowie: Paweł Kaszubski, Mirosław Majchrowski (Gdańsk) Widzów: 300 | ||
Wojciech Gumiński 9 Marceli Migała 7 Tomasz Kozłowski 5 Piotr Adamczak 3 Michał Stankiewicz 2 Paweł Adamczak 1 6× 3× |
((12:17)) raport |
7 Dimitro Zinczuk 4 Wojciech Zydroń 3 Grzegorz Gowin 3 Mateusz Kus 3 Michał Szyba 2 Piotr Masłowski 2 Krzysztof Tylutki 1 Krzysztof Łyżwa 1 Sebastian Płaczkowski 1 Artur Witkowski 8× 3× |
64. | 18 listopada 2011 18:00 |
30:29 | Hala MOSiR Mielec, Polska Sędziowie: Marek Baranowski (Warszawa), Bogdan Lemanowicz (Płock) Widzów: 1 900 | ||
Marek Szpera 8 Grzegorz Sobut 7 Paweł Gawęcki 5 Adam Babicz 4 Paweł Wilk 4 Wiktor Jędrzejewski 1 Dariusz Kubisztal 1 4× 3× |
((13:14)) raport |
8 Tomasz Mochocki 5 Paweł Piętak 5 Marek Świtała 3 Maciej Ścigaj 2 Michał Bednarek 2 Sebastian Różański 2 Ireneusz Żak 1 Piotr Olęcki 1 Michał Wysokiński 6× 3× |
65. | 16 listopada 2011 17:30 |
23:26 | Hala Widowiskowo-Sportowa KCSiR Kwidzyn, Polska Sędziowie: Andrzej Rajkiewicz, Jakub Tarczykowski (Szczecin) Widzów: 700 | ||
Damian Kostrzewa 7 Robert Orzechowski 7 Antoni Łangowski 2 Mateusz Seroka 2 Michał Adamuszek 1 Michał Daszek 1 Adam Pacześny 1 Patryk Rombel 1 Przemysław Rosiak 1 6× 3× |
((12:12)) raport |
5 Nikola Eklemović 5 Kamil Syprzak 4 Michał Kubisztal 3 Boštjan Kavaš 2 Christian Spanne 2 Muhamed Toromanović 2 Michał Zołoteńko 1 Joakim Bäckström 1 Piotr Chrapkowski 1 Paweł Paczkowski 5× 3× |
66. | 19 listopada 2011 17:00 |
21:23 | Hala Urania Olsztyn, Polska Sędziowie: Cezary Figarski, Dariusz Żak (Radom) Widzów: 700 | ||
Mariusz Gujski 8 Piotr Swat 4 Sebastian Rumniak 3 Mateusz Jankowski 2 Michał Bartczak 1 Paweł Ćwikliński 1 Bartosz Wuszter 1 Daniel Żółtak 1 6× 3× 1× |
((10:12)) raport |
5 Adrian Piórkowski 5 Michał Prątnicki 5 Konrad Rurarz 4 Oleg Semenov 2 Tomasz Malesa 1 Tomasz Klinger 1 Mindaugas Tarcijonas 6× 3× |
II runda[edytuj | edytuj kod]
12. kolejka (26-27 listopada 2011)[edytuj | edytuj kod]
67. | 26 listopada 2011 17:00 |
29:23 | Hala OSiR Wągrowiec, Polska Sędziowie: Ireneusz Szumański (Niewiesze), Grzegorz Wojtyczka (Chorzów) Widzów: 500 | ||
Przemysław Krajewski 8 Łukasz Gierak 5 Dawid Przysiek 5 Jakub Płócienniczak 3 Oleksii Szyczkow 3 Paweł Niewrzawa 2 Łukasz Białaszek 1 Rafał Przybylski 1 Bartosz Witkowski 1 2× 3× |
((18:10)) raport |
5 Tomasz Klinger 5 Adrian Piórkowski 4 Michał Prątnicki 3 Damian Piórkowski 3 Oleg Semenov 1 Tomasz Malesa 1 Konrad Rurarz 1 Mindaugas Tarcijonas 5× 2× 1× |
68. | 23 listopada 2011 18:00 |
24:23 | Hala Urania Olsztyn, Polska Sędziowie: Robert Leszczyński, Marek Strzelczyk (Gdańsk) Widzów: 700 | ||
Mariusz Gujski 6 Mateusz Jankowski 4 Marcin Malewski 4 Sebastian Rumniak 3 Jacek Zyśk 3 Piotr Swat 2 Bartosz Wuszter 2 2× 3× |
((10:13)) raport |
5 Michał Kubisztal 5 Kamil Syprzak 4 Muhamed Toromanović 3 Michał Zołoteńko 2 Boštjan Kavaš 1 Joakim Bäckström 1 Piotr Chrapkowski 1 Zbigniew Kwiatkowski 1 Christian Spanne 9× 3× |
69. | 26 listopada 2011 17:00 |
28:21 | Hala Widowiskowo-Sportowa KCSiR Kwidzyn, Polska Sędziowie: Grzegorz Budziosz (Chęciny), Tomasz Olesiński (Kielce) Widzów: 650 | ||
Damian Kostrzewa 5 Michał Waszkiewicz 5 Antoni Łangowski 4 Robert Orzechowski 4 Michał Peret 4 Michał Daszek 3 Mateusz Seroka 2 Przemysław Rosiak 1 2× 3× |
((14:12)) raport |
4 Mateusz Płaczek 4 Maciej Ścigaj 3 Marek Świtała 3 Ireneusz Żak 2 Krystian Kuta 2 Paweł Piętak 2 Sebastian Różański 1 Michał Bednarek 4× 3× |
70. | 23 listopada 2011 18:00 |
22:20 | Hala MOSiR Mielec, Polska Sędziowie: Bartosz Leszczyński, Marcin Piechota (Płock) Widzów: 1 400 | ||
Grzegorz Sobut 6 Marek Szpera 6 Rafał Gliński 3 Adam Babicz 2 Michał Chodara 2 Marcin Basiak 1 Łukasz Janyst 1 Dariusz Kubisztal 1 4× 2× |
((12:9)) raport |
5 Dimitro Zinczuk 5 Wojciech Zydroń 4 Grzegorz Gowin 2 Mateusz Kus 2 Piotr Masłowski 1 Krzysztof Tylutki 1 Artur Witkowski 4× 3× |
71. | 26 listopada 2011 19:00 |
27:31 | Hala SP nr 14 Lubin, Polska Sędziowie: Rafał Puszkarski, Arkadiusz Sołodko (Legionowo) Widzów: 300 | ||
Piotr Adamczak 6 Mikołaj Szymyślik 6 Wojciech Gumiński 5 Tomasz Kozłowski 3 Łukasz Kużdeba 2 Marceli Migała 2 Michał Stankiewicz 2 Paweł Adamczak 1 3× 3× |
((12:17)) raport |
6 Łukasz Stodtko 5 Aleksandr Bushkov 5 Remigiusz Lasoń 3 Kamil Mokrzki 3 Witalij Nat 3 Adrian Niedośpiał 2 Łukasz Kandora 2 Dzmitry Marhun 1 Łukasz Kulak 1 Dariusz Mogielnicki 4× 3× |
72. | 23 listopada 2011 18:30 |
42:14 | Hala Legionów, Kielce, Polska Sędziowie: Michał Kopiec (Siemianowice Śląskie), Marcin Zubek (Bytom) Widzów: 2 500 | ||
Patryk Kuchczyński 6 Rastko Stojković 6 Þórir Ólafsson 5 Bartłomiej Tomczak 5 Tomasz Rosiński 4 Grzegorz Tkaczyk 4 Mateusz Jachlewski 3 Mariusz Jurasik 3 Uroš Zorman 3 Denis Buntić 1 Mateusz Przybylski 1 Mateusz Zaremba 1 2× 3× |
((18:9)) raport |
4 Paweł Gregor 2 Bartłomiej Koprowski 2 Jarosław Paluch 2 Adam Świątek 2 Paweł Wita 1 Andrzej Brygier 1 Wojciech Czuwara 3× 3× |
13. kolejka (3-4 grudnia 2011)[edytuj | edytuj kod]
73. | 30 listopada 2011 18:30 |
42:27 | Hala Legionów, Kielce, Polska Sędziowie: Bartosz Leszczyński, Marcin Piechota (Płock) Widzów: 2 500 | ||
Þórir Ólafsson 6 Tomasz Rosiński 6 Mateusz Jachlewski 5 Rastko Stojković 5 Mariusz Jurasik 4 Patryk Kuchczyński 4 Grzegorz Tkaczyk 4 Bartłomiej Tomczak 4 Mateusz Przybylski 2 Uroš Zorman 2 2× 3× |
((19:14)) raport |
7 Przemysław Krajewski 4 Rafał Przybylski 4 Dawid Przysiek 3 Oleksii Szyczkow 3 Michał Tórz 2 Łukasz Gierak 2 Jakub Płócienniczak 2 Paweł Smoliński 1× 2× |
74. | 5 grudnia 2011 18:00 |
22:29 | Hala Dolnośląskich Olimpijczyków Legnica, Polska Sędziowie: Andrzej Rajkiewicz, Jakub Tarczykowski (Szczecin) Widzów: 400 | ||
Paweł Gregor 6 Bartłomiej Koprowski 6 Paweł Piwko 3 Łukasz Jarowicz 2 Adam Skrabania 2 Andrzej Brygier 1 Wojciech Czuwara 1 Paweł Wita 1 2× 3× |
((13:13)) raport |
7 Piotr Obrusiewicz 6 Piotr Adamczak 4 Wojciech Gumiński 4 Łukasz Kużdeba 2 Marceli Migała 2 Dariusz Rosiek 2 Michał Stankiewicz 2 Mikołaj Szymyślik 1× 3× |
75. | 30 listopada 2011 18:30 |
33:26 | Hala Sportowa Pogoń Zabrze, Polska Sędziowie: Igor Dębski, Artur Rodacki (Kielce) Widzów: 500 | ||
Remigiusz Lasoń 6 Kamil Mokrzki 6 Aleksandr Bushkov 4 Łukasz Kandora 4 Dzmitry Marhun 3 Adrian Niedośpiał 3 Witalij Nat 2 Arkadiusz Kowalski 1 Aleksander Kryszeń 1 Łukasz Kulak 1 Dariusz Mogielnicki 1 Łukasz Stodtko 1 5× 3× |
((16:11)) raport |
6 Grzegorz Sobut 4 Rafał Gliński 4 Dariusz Kubisztal 3 Łukasz Janyst 3 Paweł Wilk 2 Marcin Basiak 2 Marek Szpera 1 Paweł Albin 1 Adam Babicz 5× 3× |
76. | 30 listopada 2011 18:00 |
34:23 | Hala MOSiR Puławy, Polska Sędziowie: Marek Baranowski (Warszawa), Bogdan Lemanowicz (Płock) Widzów: 700 | ||
Dimitro Zinczuk 8 Michał Szyba 6 Piotr Masłowski 5 Michał Bałwas 4 Grzegorz Gowin 3 Mateusz Kus 2 Wojciech Zydroń 2 Paweł Grzelak 1 Sebastian Płaczkowski 1 Krzysztof Tylutki 1 Artur Witkowski 1 7× 2× |
((17:9)) raport |
4 Michał Daszek 4 Michał Peret 3 Adrian Nogowski 3 Robert Orzechowski 3 Michał Waszkiewicz 2 Damian Kostrzewa 1 Antoni Łangowski 1 Przemysław Rosiak 1 Kamil Sadowski 1 Mateusz Seroka 4× 3× |
77. | 3 grudnia 2011 18:00 |
25:30 | Hala Widowiskowo-Sportowa Głogów, Polska Sędziowie: Krzysztof Bąk, Kamil Ciesielski (Zielona Góra) Widzów: 1 300 | ||
Maciej Ścigaj 8 Michał Bednarek 5 Marek Świtała 3 Piotr Olęcki 2 Sebastian Różański 2 Tomasz Mochocki 1 Paweł Piętak 1 Mateusz Płaczek 1 Michał Wysokiński 1 Ireneusz Żak 1 3× 3× |
((11:16)) raport |
9 Sebastian Rumniak 6 Michał Bartczak 5 Mariusz Gujski 5 Mateusz Jankowski 3 Marcin Malewski 1 Bartosz Wuszter 1 Daniel Żółtak 3× 3× |
78. | 30 listopada 2011 18:00 |
30:25 | Orlen Arena Płock, Polska Sędziowie: Marek Góralczyk (Świętochłowice), Grzegorz Młyński (Zwoleń) Widzów: 1 200 | ||
Kamil Syprzak 10 Piotr Chrapkowski 4 Michał Kubisztal 4 Adam Twardo 3 Paweł Paczkowski 2 Christian Spanne 2 Adam Wiśniewski 2 Joakim Bäckström 1 Nikola Eklemović 1 Michał Zołoteńko 1 6× 3× |
((14:10)) raport |
8 Tomasz Klinger 8 Michał Prątnicki 2 Konrad Rurarz 2 Oleg Semenov 2 Mindaugas Tarcijonas 1 Rafał Krajewski 1 Tomasz Malesa 1 Damian Piórkowski 3× 3× |
14. kolejka (10-11 grudnia 2011)[edytuj | edytuj kod]
79. | 10 grudnia 2011 17:00 |
30:30 | Hala OSiR Wągrowiec, Polska Sędziowie: Grzegorz Christ (Wrocław), Tomasz Christ (Świdnica) Widzów: 700 | ||
Przemysław Krajewski 7 Dawid Przysiek 6 Oleksii Szyczkow 5 Łukasz Gierak 4 Rafał Przybylski 3 Bartosz Świerad 2 Jakub Płócienniczak 1 Michał Tórz 1 Bartosz Witkowski 1 4× 3× |
((15:17)) raport |
9 Michał Kubisztal 6 Paweł Paczkowski 5 Kamil Syprzak 3 Joakim Bäckström 3 Christian Spanne 1 Piotr Chrapkowski 1 Nikola Eklemović 1 Muhamed Toromanović 1 Adam Twardo 4× 3× |
80. | 10 grudnia 2011 18:00 |
31:27 | Hala Sportowo–Widowiskowa Ciechanów, Polska Sędziowie: Mirosław Majchrowski, Piotr Wojdyr (Gdańsk) Widzów: 550 | ||
Michał Prątnicki 9 Mindaugas Tarcijonas 7 Konrad Rurarz 6 Tomasz Klinger 5 Oleg Semenov 3 Rafał Krajewski 1 1× 3× |
((14:15)) raport |
6 Maciej Ścigaj 5 Michał Bednarek 4 Marek Świtała 3 Mateusz Płaczek 3 Adam Świątek 2 Tomasz Mochocki 2 Paweł Piętak 1 Sebastian Różański 1 Ireneusz Żak 4× 3× |
81. | 11 grudnia 2011 17:30 |
29:28 | Hala Urania Olsztyn, Polska Sędziowie: Andrzej Rajkiewicz, Jakub Tarczykowski (Szczecin) Widzów: 750 | ||
Mateusz Jankowski 6 Marcin Malewski 6 Mariusz Gujski 4 Sebastian Rumniak 3 Bartosz Wuszter 3 Daniel Żółtak 3 Jacek Zyśk 2 Michał Bartczak 1 Paweł Ćwikliński 1 4× 3× |
((15:14)) raport |
8 Piotr Masłowski 7 Michał Szyba 6 Krzysztof Łyżwa 4 Wojciech Zydroń 2 Grzegorz Gowin 1 Sebastian Płaczkowski 5× 3× |
82. | 10 grudnia 2011 17:00 |
28:27 | Hala Widowiskowo-Sportowa KCSiR Kwidzyn, Polska Sędziowie: Cezary Figarski, Dariusz Żak (Radom) Widzów: 600 | ||
Robert Orzechowski 10 Damian Kostrzewa 6 Michał Peret 4 Michał Daszek 2 Kamil Krieger 2 Przemysław Rosiak 2 Antoni Łangowski 1 Michał Waszkiewicz 1 3× 3× |
((14:13)) raport |
12 Remigiusz Lasoń 5 Łukasz Kandora 3 Dzmitry Marhun 3 Witalij Nat 2 Aleksandr Bushkov 1 Grzegorz Garbacz 1 Aleksander Kryszeń 9× 3× |
83. | 11 grudnia 2011 18:00 |
37:21 | Hala MOSiR Mielec, Polska Sędziowie: Marek Góralczyk (Świętochłowice), Grzegorz Młyński (Zwoleń) Widzów: 1 200 | ||
Łukasz Janyst 7 Grzegorz Sobut 6 Paweł Albin 4 Marcin Basiak 4 Wiktor Jędrzejewski 4 Adam Babicz 3 Marek Szpera 3 Rafał Gliński 2 Łukasz Szatko 2 Dariusz Kubisztal 1 Paweł Wilk 1 2× 3× |
((18:11)) raport |
6 Adam Skrabania 4 Andrzej Brygier 3 Bartłomiej Koprowski 2 Paweł Gregor 2 Łukasz Jarowicz 2 Paweł Piwko 1 Wojciech Czuwara 1 Paweł Wita 1× 3× |
84. | 10 grudnia 2011 19:00 |
22:32 | Hala SP nr 14 Lubin, Polska Sędziowie: Marek Baranowski (Warszawa), Bogdan Lemanowicz (Płock) Widzów: 450 | ||
Łukasz Kużdeba 4 Tomasz Kozłowski 3 Piotr Adamczak 2 Wojciech Gumiński 2 Marceli Migała 2 Piotr Obrusiewicz 2 Paweł Orzłowski 2 Dariusz Rosiek 2 Radosław Fabiszewski 1 Michał Stankiewicz 1 Mikołaj Szymyślik 1 5× 3× |
((10:18)) raport |
9 Tomasz Rosiński 6 Rastko Stojković 3 Denis Buntić 3 Mateusz Jachlewski 3 Mariusz Jurasik 3 Þórir Ólafsson 3 Uroš Zorman 2 Patryk Kuchczyński 4× 3× |
15. kolejka (17-18 grudnia 2011)[edytuj | edytuj kod]
85. | 17 grudnia 2011 18:30 |
30:28 | Hala SP nr 14 Lubin, Polska Sędziowie: Marek Góralczyk (Świętochłowice), Grzegorz Młyński (Zwoleń) Widzów: 300 | ||
Mikołaj Szymyślik 8 Michał Stankiewicz 6 Wojciech Gumiński 4 Łukasz Kużdeba 4 Piotr Obrusiewicz 3 Paweł Adamczak 2 Piotr Adamczak 1 Tomasz Kozłowski 1 Dariusz Rosiek 1 2× 3× |
((16:14)) raport |
6 Rafał Przybylski 6 Dawid Przysiek 5 Przemysław Krajewski 3 Oleksii Szyczkow 3 Bartosz Świerad 1 Łukasz Białaszek 1 Łukasz Gierak 1 Jakub Płócienniczak 1 Michał Tórz 1 Bartosz Witkowski 2× 3× |
86. | 18 grudnia 2011 16:00 |
43:23 | Hala Legionów, Kielce, Polska Sędziowie: Paweł Kaszubski, Piotr Wojdyr (Gdańsk) Widzów: 3 600 | ||
Patryk Kuchczyński 9 Mariusz Jurasik 8 Rastko Stojković 8 Grzegorz Tkaczyk 7 Uroš Zorman 4 Mateusz Jachlewski 3 Þórir Ólafsson 2 Denis Buntić 1 Tomasz Rosiński 1 2× 3× |
((22:10)) raport |
9 Grzegorz Sobut 5 Łukasz Janyst 3 Paweł Albin 2 Wiktor Jędrzejewski 1 Marcin Basiak 1 Rafał Gliński 1 Łukasz Szatko 1 Paweł Wilk 3× 2× |
87. | 18 grudnia 2011 18:00 |
24:32 | Hala Dolnośląskich Olimpijczyków Legnica, Polska Sędziowie: Rafał Krawczyk (Łaziska Górne), Grzegorz Wojtyczka (Chorzów) Widzów: 200 | ||
Adam Skrabania 7 Paweł Wita 7 Łukasz Jarowicz 3 Robert Szuszkiewicz 3 Paweł Gregor 2 Wojciech Czuwara 1 Paweł Piwko 1 2× 3× |
((6:18)) raport |
5 Damian Kostrzewa 4 Przemysław Rosiak 4 Kamil Sadowski 3 Michał Daszek 3 Antoni Łangowski 3 Adam Pacześny 3 Michał Peret 2 Kamil Krieger 1 Marcin Markuszewski 1 Adrian Nogowski 1 Robert Orzechowski 1 Patryk Rombel 1 Michał Waszkiewicz 1× 3× |
88. | 18 grudnia 2011 16:00 |
27:24 | Hala Sportowa Pogoń Zabrze, Polska Sędziowie: Grzegorz Christ (Wrocław), Tomasz Christ (Świdnica) Widzów: 700 | ||
Dzmitry Marhun 5 Aleksandr Bushkov 4 Łukasz Kandora 4 Remigiusz Lasoń 4 Łukasz Stodtko 4 Adrian Niedośpiał 3 Witalij Nat 2 Kamil Mokrzki 1 4× 3× |
((9:12)) raport |
9 Mateusz Jankowski 6 Jacek Zyśk 2 Mariusz Gujski 2 Sebastian Rumniak 2 Piotr Swat 1 Michał Bartczak 1 Marcin Malewski 1 Bartosz Wuszter 4× 3× |
89. | 17 grudnia 2011 18:00 |
26:28 | Hala MOSiR Puławy, Polska Sędziowie: Igor Dębski, Artur Rodacki (Kielce) Widzów: 700 | ||
Michał Szyba 8 Piotr Masłowski 7 Grzegorz Gowin 3 Michał Bałwas 2 Mateusz Kus 2 Dimitro Zinczuk 2 Sebastian Płaczkowski 1 Artur Witkowski 1 5× 3× |
((13:14)) raport |
8 Adrian Piórkowski 5 Tomasz Klinger 5 Michał Prątnicki 4 Konrad Rurarz 3 Mindaugas Tarcijonas 2 Damian Piórkowski 1 Oleg Semenov 1× 3× |
90. | 18 grudnia 2011 17:30 |
24:28 | Hala Widowiskowo-Sportowa Głogów, Polska Sędziowie: Michał Kopiec (Siemianowice Śląskie), Marcin Zubek (Bytom) Widzów: 1 200 | ||
Maciej Ścigaj 9 Tomasz Mochocki 4 Adam Świątek 3 Sebastian Różański 2 Marek Świtała 2 Ireneusz Żak 2 Krystian Kuta 1 Paweł Piętak 1 2× 3× |
((11:14)) raport |
7 Muhamed Toromanović 6 Michał Kubisztal 4 Adam Wiśniewski 3 Piotr Chrapkowski 3 Kamil Syprzak 2 Boštjan Kavaš 2 Christian Spanne 1 Adam Twardo 8× 3× |
16. kolejka (4-5 lutego 2012)[edytuj | edytuj kod]
91. | 4 lutego 2012 17:00 |
28:29 | Hala OSiR Wągrowiec, Polska Sędziowie: Andrzej Rajkiewicz, Jakub Tarczykowski (Szczecin) Widzów: 800 | ||
Dawid Przysiek 9 Przemysław Krajewski 5 Rafał Przybylski 5 Łukasz Gierak 4 Oleksii Szyczkow 2 Jakub Płócienniczak 1 Paweł Smoliński 1 Bartosz Świerad 1 3× 3× |
((16:13)) raport |
7 Paweł Piętak 5 Marek Świtała 4 Krystian Kuta 4 Tomasz Mochocki 2 Mateusz Płaczek 2 Sebastian Różański 2 Ireneusz Żak 1 Michał Bednarek 1 Piotr Olęcki 1 Adam Świątek 3× 3× |
92. | 4 lutego 2012 17:30 |
25:21 | Orlen Arena Płock, Polska Sędziowie: Rafał Krawczyk (Łaziska Górne), Grzegorz Wojtyczka (Chorzów) Widzów: 2 500 | ||
Christian Spanne 4 Kamil Syprzak 4 Nikola Eklemović 3 Kenneth Olsen 3 Michał Kubisztal 2 Paweł Paczkowski 2 Muhamed Toromanović 2 Boštjan Kavaš 1 Zbigniew Kwiatkowski 1 Adam Twardo 1 Adam Wiśniewski 1 Michał Zołoteńko 1 3× 2× |
((13:8)) raport |
4 Dmitrij Afanasjev 4 Michał Bałwas 4 Piotr Masłowski 3 Michał Szyba 2 Krzysztof Łyżwa 2 Dimitro Zinczuk 1 Grzegorz Gowin 1 Paweł Grzelak 4× 2× |
93. | 4 lutego 2012 18:00 |
25:27 | Hala Sportowo–Widowiskowa Ciechanów, Polska Sędziowie: Paweł Kaszubski, Piotr Wojdyr (Gdańsk) Widzów: 700 | ||
Tomasz Klinger 9 Michał Prątnicki 7 Adrian Piórkowski 4 Konrad Rurarz 3 Damian Piórkowski 1 Mindaugas Tarcijonas 1 5× 3× |
((13:14)) raport |
5 Aleksandr Bushkov 5 Adrian Niedośpiał 4 Witalij Nat 4 Łukasz Stodtko 2 Dominik Droździk 2 Daniel Hojnik 2 Remigiusz Lasoń 1 Grzegorz Garbacz 1 Łukasz Kandora 1 Kamil Mokrzki 4× 3× |
94. | 4 lutego 2012 17:00 |
25:27 | Hala Urania Olsztyn, Polska Sędziowie: Rafał Puszkarski, Arkadiusz Sołodko (Legionowo) Widzów: 500 | ||
Dominik Płócienniczak 5 Michał Bartczak 4 Mariusz Gujski 4 Sebastian Rumniak 4 Jacek Zyśk 4 Tomasz Garbacewicz 2 Michał Krawczyk 1 Marcin Malewski 1 5× 3× |
((11:12)) raport |
13 Adam Skrabania 5 Paweł Gregor 3 Andrzej Brygier 2 Bogumił Buchwald 1 Wojciech Czuwara 1 Łukasz Jarowicz 1 Paweł Piwko 1 Paweł Wita 1× 3× |
95. | 4 lutego 2012 17:00 |
29:36 | Hala Widowiskowo-Sportowa KCSiR Kwidzyn, Polska Sędziowie: Marek Baranowski (Warszawa), Bogdan Lemanowicz (Płock) Widzów: 700 | ||
Mateusz Seroka 8 Robert Orzechowski 7 Damian Kostrzewa 4 Kamil Krieger 2 Michał Peret 2 Michał Daszek 1 Antoni Łangowski 1 Maciej Mroczkowski 1 Patryk Rombel 1 Przemysław Rosiak 1 Kamil Sadowski 1 1× 3× |
((17:16)) raport |
9 Denis Buntić 8 Michał Jurecki 5 Uroš Zorman 4 Grzegorz Tkaczyk 3 Bartłomiej Tomczak 2 Piotr Grabarczyk 2 Mariusz Jurasik 2 Željko Musa 1 Mateusz Jachlewski 3× 3× |
96. | 5 lutego 2012 18:00 |
30:25 | Hala MOSiR Mielec, Polska Sędziowie: Michał Kopiec (Siemianowice Śląskie), Marcin Zubek (Bytom) Widzów: 1 500 | ||
Adam Babicz 5 Łukasz Janyst 5 Paweł Albin 4 Rafał Gliński 4 Michał Chodara 3 Paweł Wilk 3 Dariusz Kubisztal 2 Marek Szpera 2 Grzegorz Sobut 1 Łukasz Szatko 1 4× 3× |
((15:10)) raport |
6 Piotr Obrusiewicz 6 Mikołaj Szymyślik 4 Piotr Adamczak 2 Wojciech Gumiński 2 Łukasz Kużdeba 2 Jarosław Paluch 2 Michał Stankiewicz 1 Bartosz Starzyński 8× 3× 1× |
17. kolejka (11-12 lutego 2012)[edytuj | edytuj kod]
97. | 11 lutego 2012 18:00 |
39:27 | Hala MOSiR Mielec, Polska Sędziowie: Rafał Puszkarski, Arkadiusz Sołodko (Legionowo) Widzów: 1 800 | ||
Grzegorz Sobut 13 Marek Szpera 7 Michał Chodara 5 Adam Babicz 3 Łukasz Janyst 3 Paweł Gawęcki 2 Paweł Wilk 2 Marcin Basiak 1 Damian Krzysztofik 1 Dariusz Kubisztal 1 Łukasz Szatko 1 6× 3× |
((21:15)) raport |
7 Dawid Przysiek 6 Rafał Przybylski 5 Łukasz Gierak 3 Jakub Płócienniczak 3 Bartosz Świerad 1 Przemysław Krajewski 1 Paweł Niewrzawa 1 Bartosz Witkowski 10× 2× |
98. | 12 lutego 2012 17:00 |
23:34 | Hala SP nr 14 Lubin, Polska Sędziowie: Łukasz Niedbała (Szczecin), Jakub Szwedo (Osina) Widzów: 250 | ||
Wojciech Gumiński 6 Mikołaj Szymyślik 5 Piotr Adamczak 4 Jarosław Paluch 3 Michał Stankiewicz 2 Marceli Migała 1 Piotr Obrusiewicz 1 Bartosz Starzyński 1 6× 3× |
((14:20)) raport |
9 Damian Kostrzewa 7 Antoni Łangowski 4 Kamil Sadowski 4 Mateusz Seroka 3 Michał Daszek 3 Michał Waszkiewicz 1 Kamil Krieger 1 Maciej Mroczkowski 1 Robert Orzechowski 1 Michał Peret 3× 3× |
99. | 8 lutego 2012 18:30 |
38:18 | Hala Legionów, Kielce, Polska Sędziowie: Bartosz Leszczyński, Marcin Piechota (Płock) Widzów: 2 500 | ||
Bartłomiej Tomczak 7 Michał Jurecki 6 Željko Musa 5 Rastko Stojković 4 Grzegorz Tkaczyk 4 Mariusz Jurasik 3 Þórir Ólafsson 3 Denis Buntić 2 Mateusz Jachlewski 2 Piotr Grabarczyk 1 Mateusz Zaremba 1 2× 3× |
((20:11)) raport |
4 Marcin Malewski 3 Mariusz Gujski 3 Dominik Płócienniczak 3 Bartosz Wuszter 2 Michał Bartczak 1 Mateusz Jankowski 1 Michał Krawczyk 1 Sebastian Rumniak 2× 2× |
100. | 11 lutego 2012 18:00 |
31:30 | Hala Dolnośląskich Olimpijczyków Legnica, Polska Sędziowie: Krzysztof Bąk, Kamil Ciesielski (Zielona Góra) Widzów: 600 | ||
Adam Skrabania 13 Łukasz Jarowicz 5 Paweł Gregor 4 Paweł Piwko 4 Bogumił Buchwald 3 Andrzej Brygier 1 Paweł Wita 1 6× 3× |
((16:15)) raport |
9 Tomasz Klinger 6 Konrad Rurarz 4 Maciej Jeżyna 4 Adrian Piórkowski 3 Michał Prątnicki 3 Mindaugas Tarcijonas 1 Damian Piórkowski 4× 3× 1× |
101. | 12 lutego 2012 17:30 |
24:30 | Hala Sportowa Pogoń Zabrze, Polska Sędziowie: Mariusz Kałużny, Tomasz Stankiewicz (Opole) Widzów: 900 | ||
Kamil Mokrzki 5 Adrian Niedośpiał 5 Remigiusz Lasoń 3 Łukasz Stodtko 3 Aleksandr Bushkov 2 Grzegorz Garbacz 2 Łukasz Kulak 2 Łukasz Kandora 1 Dzmitry Marhun 1 3× 3× |
((14:12)) raport |
8 Michał Kubisztal 6 Muhamed Toromanović 5 Boštjan Kavaš 3 Adam Wiśniewski 2 Piotr Chrapkowski 2 Nikola Eklemović 2 Christian Spanne 1 Luka Dobelšek 1 Kenneth Olsen 3× 3× |
102. | 11 lutego 2012 18:00 |
32:25 | Hala MOSiR Puławy, Polska Sędziowie: Grzegorz Budziosz (Chęciny), Tomasz Olesiński (Kielce) Widzów: 700 | ||
Dimitro Zinczuk 11 Krzysztof Łyżwa 7 Piotr Masłowski 5 Mateusz Kus 3 Paweł Kowalik 2 Michał Szyba 2 Kirił Kołew 1 Mateusz Przybylski 1 5× 3× |
((13:12)) raport |
7 Marek Świtała 4 Tomasz Mochocki 3 Michał Bednarek 3 Mateusz Frąszczak 3 Paweł Piętak 3 Adam Świątek 1 Krystian Kuta 1 Ireneusz Żak 4× 3× |
18. kolejka (18-19 lutego 2012)[edytuj | edytuj kod]
103. | 14 lutego 2012 18:00 |
32:28 | Hala MOSiR Puławy, Polska Sędziowie: Cezary Figarski, Dariusz Żak (Radom) Widzów: 700 | ||
Piotr Masłowski 8 Mateusz Kus 7 Michał Szyba 6 Michał Bałwas 4 Krzysztof Łyżwa 4 Dimitro Zinczuk 2 Paweł Kowalik 1 6× 3× |
((16:10)) raport |
7 Bartosz Świerad 6 Dawid Przysiek 5 Przemysław Krajewski 4 Łukasz Gierak 3 Bartosz Witkowski 2 Michał Tórz 1 Jakub Płócienniczak 4× 3× |
104. | 18 lutego 2012 18:00 |
29:29 | Hala Widowiskowo-Sportowa Głogów, Polska Sędziowie: Bartosz Leszczyński, Marcin Piechota (Płock) Widzów: 1 100 | ||
Michał Bednarek 8 Tomasz Mochocki 5 Paweł Piętak 4 Marek Świtała 4 Krystian Kuta 3 Adam Świątek 3 Mateusz Płaczek 1 Michał Wysokiński 1 2× 3× |
((17:18)) raport |
6 Adrian Niedośpiał 5 Łukasz Stodtko 4 Kamil Mokrzki 4 Witalij Nat 3 Aleksandr Bushkov 3 Dzmitry Marhun 2 Remigiusz Lasoń 1 Grzegorz Garbacz 1 Arkadiusz Kowalski 5× 3× 1× |
105. | 22 lutego 2012 18:00 |
38:32 | Orlen Arena Płock, Polska Sędziowie: Igor Dębski, Artur Rodacki (Kielce) Widzów: 1200 | ||
Kamil Syprzak 8 Piotr Chrapkowski 5 Boštjan Kavaš 5 Kenneth Olsen 5 Paweł Paczkowski 4 Christian Spanne 3 Luka Dobelšek 2 Nikola Eklemović 2 Grzegorz Gomółka 1 Adam Twardo 1 Adam Wiśniewski 1 Michał Zołoteńko 1 1× 3× |
((17:14)) raport |
9 Andrzej Brygier 8 Paweł Gregor 3 Łukasz Achruk 3 Jakub Bąk 3 Paweł Wita 2 Łukasz Jarowicz 2 Adam Skrabania 1 Wojciech Czuwara 1 Paweł Piwko 2× 3× |
106. | 15 lutego 2012 18:00 |
25:33 | Hala Sportowo–Widowiskowa Ciechanów, Polska Sędziowie: Sebastian Pelc, Jakub Pretzlaf (Rzeszów) Widzów: 700 | ||
Tomasz Klinger 8 Łukasz Jurkiewicz 3 Damian Piórkowski 3 Michał Prątnicki 3 Mindaugas Tarcijonas 3 Maciej Jeżyna 2 Konrad Rurarz 2 Damian Malandy 1 3× |
((13:19)) raport |
8 Patryk Kuchczyński 6 Mariusz Jurasik 4 Michał Jurecki 4 Rastko Stojković 4 Grzegorz Tkaczyk 3 Denis Buntić 2 Mateusz Jachlewski 1 Željko Musa 1 Bartłomiej Tomczak 3× 3× |
107. | 18 lutego 2012 17:00 |
26:22 | Hala Urania Olsztyn, Polska Sędziowie: Mirosław Majchrowski, Piotr Wojdyr (Gdańsk) Widzów: 800 | ||
Mariusz Gujski 6 Michał Bartczak 5 Mateusz Jankowski 4 Bartosz Wuszter 4 Tomasz Garbacewicz 3 Paweł Ćwikliński 1 Marcin Malewski 1 Sebastian Rumniak 1 Jacek Zyśk 1 4× 3× |
((14:9)) raport |
5 Mikołaj Szymyślik 4 Piotr Adamczak 4 Marceli Migała 3 Wojciech Gumiński 2 Dariusz Rosiek 2 Michał Stankiewicz 1 Radosław Fabiszewski 1 Łukasz Kużdeba 11× 3× 1× |
108. | 18 lutego 2012 18:00 |
36:28 | Hala Widowiskowo-Sportowa KCSiR Kwidzyn, Polska Sędziowie: Marek Baranowski (Warszawa), Bogdan Lemanowicz (Płock) Widzów: 650 | ||
Robert Orzechowski 8 Antoni Łangowski 5 Michał Peret 5 Michał Waszkiewicz 4 Damian Kostrzewa 3 Maciej Mroczkowski 3 Kamil Sadowski 3 Mateusz Seroka 3 Michał Daszek 2 5× 3× |
((19:13)) raport |
5 Marek Szpera 3 Paweł Albin 3 Adam Babicz 3 Michał Chodara 3 Paweł Gawęcki 3 Grzegorz Sobut 3 Paweł Wilk 2 Łukasz Janyst 1 Marcin Basiak 1 Rafał Gliński 1 Dariusz Kubisztal 5× 3× |
19. kolejka (25-26 lutego 2012)[edytuj | edytuj kod]
109. | 25 lutego 2012 17:00 |
35:34 | Hala Widowiskowo-Sportowa KCSiR Kwidzyn, Polska Sędziowie: Mariusz Kałużny, Tomasz Stankiewicz (Opole) Widzów: 600 | ||
Robert Orzechowski 11 Patryk Rombel 5 Antoni Łangowski 4 Maciej Mroczkowski 4 Michał Peret 4 Michał Daszek 2 Michał Waszkiewicz 2 Przemysław Rosiak 1 Kamil Sadowski 1 Mateusz Seroka 1 5× 3× |
((20:19)) raport |
11 Dawid Przysiek 6 Łukasz Gierak 6 Rafał Przybylski 5 Przemysław Krajewski 2 Paweł Niewrzawa 2 Paweł Smoliński 2 Bartosz Witkowski 6× 3× |
110. | 25 lutego 2012 18:00 |
28:23 | Hala MOSiR Mielec, Polska Sędziowie: Grzegorz Budziosz (Chęciny), Tomasz Olesiński (Kielce) Widzów: 1 900 | ||
Rafał Gliński 5 Adam Babicz 4 Michał Chodara 4 Marek Szpera 4 Paweł Albin 2 Paweł Gawęcki 2 Łukasz Janyst 2 Dariusz Kubisztal 2 Paweł Wilk 2 Grzegorz Sobut 1 5× 3× |
((15:9)) raport |
9 Paweł Ćwikliński 3 Michał Bartczak 3 Mateusz Jankowski 3 Marcin Malewski 1 Tomasz Garbacewicz 1 Michał Krawczyk 1 Dominik Płócienniczak 1 Sebastian Rumniak 1 Bartosz Wuszter 4× 3× |
111. | 25 lutego 2012 17:00 |
30:23 | Hala SP nr 14 Lubin, Polska Sędziowie: Robert Leszczyński, Marek Strzelczyk (Gdańsk) Widzów: 350 | ||
Mikołaj Szymyślik 8 Łukasz Kużdeba 6 Wojciech Gumiński 4 Michał Stankiewicz 4 Piotr Adamczak 3 Dariusz Rosiek 3 Bartosz Starzyński 2 9× 3× 1× |
((15:10)) raport |
6 Konrad Rurarz 5 Tomasz Klinger 3 Rafał Krajewski 3 Damian Malandy 3 Michał Prątnicki 2 Maciej Jeżyna 1 Damian Piórkowski 4× 3× 1× |
112. | 1 marca 2012 20:00 |
26:22 | Hala Legionów, Kielce, Polska Sędziowie: Andrzej Rajkiewicz, Jakub Tarczykowski (Szczecin) Widzów: 4 000 | ||
Rastko Stojković 5 Denis Buntić 4 Mariusz Jurasik 3 Patryk Kuchczyński 3 Grzegorz Tkaczyk 3 Michał Jurecki 2 Þórir Ólafsson 2 Uroš Zorman 2 Mateusz Jachlewski 1 Bartłomiej Tomczak 1 4× 3× |
((14:13)) raport |
4 Boštjan Kavaš 4 Michał Kubisztal 4 Muhamed Toromanović 3 Christian Spanne 3 Adam Wiśniewski 2 Nikola Eklemović 2 Kamil Syprzak 5× 3× |
113. | 26 lutego 2012 18:00 |
25:38 | Hala Dolnośląskich Olimpijczyków Legnica, Polska Sędziowie: Ireneusz Szumański (Niewiesze), Grzegorz Wojtyczka (Chorzów) Widzów: 400 | ||
Paweł Piwko 5 Adam Skrabania 5 Andrzej Brygier 4 Paweł Gregor 4 Bartłomiej Koprowski 3 Paweł Wita 3 Łukasz Jarowicz 1 3× 2× |
((11:16)) raport |
7 Michał Bednarek 7 Tomasz Mochocki 5 Michał Wysokiński 4 Sebastian Różański 4 Marek Świtała 3 Paweł Piętak 2 Krystian Kuta 2 Jakub Łucak 2 Piotr Olęcki 2 Adam Świątek 5× 3× |
114. | 25 lutego 2012 18:00 |
25:20 | Hala Sportowa Pogoń Zabrze, Polska Sędziowie: Rafał Puszkarski, Arkadiusz Sołodko (Legionowo) Widzów: 800 | ||
Kamil Mokrzki 6 Łukasz Stodtko 5 Witalij Nat 3 Adrian Niedośpiał 3 Grzegorz Garbacz 2 Łukasz Kandora 2 Arkadiusz Kowalski 2 Dzmitry Marhun 2 3× 3× |
((13:8)) raport |
6 Krzysztof Łyżwa 4 Dimitro Zinczuk 3 Mateusz Kus 2 Piotr Masłowski 1 Michał Bałwas 1 Paweł Grzelak 1 Paweł Kowalik 1 Mateusz Przybylski 1 Krzysztof Tylutki 6× 3× |
20. kolejka (3-4 marca 2012)[edytuj | edytuj kod]
115. | 3 marca 2012 17:00 |
27:27 | Hala OSiR Wągrowiec, Polska Sędziowie: Grzegorz Christ (Wrocław), Tomasz Christ (Świdnica) Widzów: 700 | ||
Przemysław Krajewski 7 Dawid Przysiek 6 Rafał Przybylski 5 Łukasz Gierak 3 Bartosz Świerad 2 Bartosz Witkowski 2 Jakub Płócienniczak 1 Paweł Smoliński 1 6× 3× |
((11:11)) raport |
5 Aleksandr Bushkov 4 Witalij Nat 4 Adrian Niedośpiał 3 Grzegorz Garbacz 3 Kamil Mokrzki 3 Łukasz Stodtko 2 Dominik Droździk 2 Daniel Hojnik 1 Łukasz Kulak 12× 3× 1× |
116. | 3 marca 2012 18:00 |
27:24 | Hala MOSiR Puławy, Polska Sędziowie: Bartosz Leszczyński, Marcin Piechota (Płock) Widzów: 700 | ||
Dimitro Zinczuk 7 Krzysztof Łyżwa 6 Piotr Masłowski 4 Grzegorz Gowin 2 Mateusz Kus 2 Sebastian Płaczkowski 2 Mateusz Przybylski 2 Artur Witkowski 2 5× 3× |
((12:9)) raport |
11 Adam Skrabania 5 Andrzej Brygier 3 Bogumił Buchwald 2 Paweł Gregor 1 Łukasz Jarowicz 1 Paweł Piwko 1 Paweł Wita 3× 3× |
117. | 4 marca 2012 19:00 |
29:39 | Hala Widowiskowo-Sportowa Głogów, Polska Sędziowie: Rafał Puszkarski, Arkadiusz Sołodko (Legionowo) Widzów: 1 850 | ||
Marek Świtała 9 Michał Bednarek 7 Michał Wysokiński 3 Tomasz Mochocki 2 Paweł Piętak 2 Grzegorz Czekałowski 1 Mateusz Frąszczak 1 Krystian Kuta 1 Jakub Łucak 1 Piotr Olęcki 1 Sebastian Różański 1 4× 3× |
((12:18)) raport |
9 Bartłomiej Tomczak 5 Mateusz Jachlewski 5 Mariusz Jurasik 4 Grzegorz Tkaczyk 3 Denis Buntić 3 Patryk Kuchczyński 3 Željko Musa 3 Tomasz Rosiński 2 Michał Jurecki 2 Mateusz Zaremba 4× 3× |
118. | 4 marca 2012 18:00 |
34:22 | Orlen Arena Płock, Polska Sędziowie: Krzysztof Bąk, Kamil Ciesielski (Zielona Góra) Widzów: 1 500 | ||
Kamil Syprzak 7 Michał Zołoteńko 7 Christian Spanne 6 Michał Kubisztal 4 Paweł Paczkowski 4 Joakim Bäckström 2 Luka Dobelšek 2 Boštjan Kavaš 1 Kenneth Olsen 1 4× 3× |
((15:10)) raport |
4 Paweł Adamczak 4 Piotr Adamczak 4 Bartosz Starzyński 3 Radosław Fabiszewski 3 Jarosław Paluch 2 Wojciech Gumiński 1 Łukasz Kużdeba 1 Michał Stankiewicz 7× 3× |
119. | 3 marca 2012 18:00 |
23:33 | Hala Sportowo–Widowiskowa Ciechanów, Polska Sędziowie: Igor Dębski, Artur Rodacki (Kielce) Widzów: 400 | ||
Tomasz Klinger 5 Adrian Piórkowski 5 Michał Prątnicki 4 Damian Malandy 3 Rafał Krajewski 2 Mindaugas Tarcijonas 2 Maciej Jeżyna 1 Łukasz Jurkiewicz 1 4× 2× |
((13:17)) raport |
6 Damian Krzysztofik 5 Łukasz Janyst 4 Adam Babicz 4 Michał Chodara 4 Rafał Gliński 4 Grzegorz Sobut 4 Marek Szpera 1 Paweł Gawęcki 1 Wiktor Jędrzejewski 5× 3× |
120. | 3 marca 2012 17:00 |
26:30 | Hala Urania Olsztyn, Polska Sędziowie: Michał Kopiec (Siemianowice Śląskie), Marcin Zubek (Bytom) Widzów: 1 000 | ||
Paweł Ćwikliński 6 Mariusz Gujski 5 Mateusz Jankowski 4 Tomasz Garbacewicz 2 Sebastian Rumniak 2 Bartosz Wuszter 2 Jacek Zyśk 2 Marcin Malewski 1 Dominik Płócienniczak 1 Krzysztof Szymkowiak 1 5× 2× |
((12:13)) raport |
7 Robert Orzechowski 4 Kamil Krieger 4 Michał Peret 4 Michał Waszkiewicz 3 Antoni Łangowski 3 Patryk Rombel 2 Michał Daszek 2 Maciej Mroczkowski 1 Kamil Sadowski 4× 2× |
21. kolejka (7 marca 2012)[edytuj | edytuj kod]
121. | 7 marca 2012 18:00 |
32:26 | Hala Urania Olsztyn, Polska Sędziowie: Bartosz Leszczyński, Marcin Piechota (Płock) Widzów: 600 | ||
Paweł Ćwikliński 8 Mariusz Gujski 7 Michał Bartczak 5 Jacek Zyśk 5 Mateusz Jankowski 3 Marcin Malewski 2 Tomasz Garbacewicz 1 Bartosz Wuszter 1 4× 3× |
((12:13)) raport |
8 Dawid Przysiek 5 Przemysław Krajewski 5 Rafał Przybylski 2 Łukasz Gierak 2 Jakub Płócienniczak 2 Paweł Smoliński 1 Paweł Niewrzawa 1 Bartosz Witkowski 6× 3× |
122. | 7 marca 2012 18:00 |
34:20 | Hala Widowiskowo-Sportowa KCSiR Kwidzyn, Polska Sędziowie: Grzegorz Budziosz (Chęciny), Tomasz Olesiński (Kielce) Widzów: 700 | ||
Adrian Nogowski 7 Adam Pacześny 4 Kamil Sadowski 4 Antoni Łangowski 3 Maciej Mroczkowski 3 Robert Orzechowski 3 Michał Peret 3 Michał Waszkiewicz 3 Michał Daszek 1 Kamil Krieger 1 Przemysław Rosiak 1 Mateusz Seroka 1 6× 3× |
((16:13)) raport |
5 Tomasz Klinger 4 Mindaugas Tarcijonas 3 Adrian Piórkowski 3 Michał Prątnicki 2 Maciej Jeżyna 2 Damian Piórkowski 1 Łukasz Jurkiewicz 5× 3× |
123. | 7 marca 2012 18:00 |
28:34 | Hala MOSiR Mielec, Polska Sędziowie: Ireneusz Szumański (Niewiesze), Grzegorz Wojtyczka (Chorzów) Widzów: 1 800 | ||
Rafał Gliński 5 Łukasz Janyst 5 Adam Babicz 4 Michał Chodara 4 Paweł Gawęcki 2 Dariusz Kubisztal 2 Grzegorz Sobut 2 Marek Szpera 2 Damian Krzysztofik 1 Paweł Wilk 1 3× 3× |
((14:20)) raport |
8 Paweł Paczkowski 7 Michał Kubisztal 7 Muhamed Toromanović 4 Boštjan Kavaš 3 Michał Zołoteńko 2 Nikola Eklemović 1 Joakim Bäckström 1 Luka Dobelšek 1 Kenneth Olsen 8× 3× |
124. | 7 marca 2012 18:00 |
25:25 | Hala SP nr 14 Lubin, Polska Sędziowie: Andrzej Rajkiewicz, Jakub Tarczykowski (Szczecin) Widzów: 430 | ||
Radosław Fabiszewski 8 Piotr Adamczak 3 Michał Stankiewicz 3 Mikołaj Szymyślik 3 Wojciech Gumiński 2 Tomasz Kozłowski 2 Paweł Adamczak 1 Robert Kieliba 1 Jarosław Paluch 1 Bartosz Starzyński 1 4× 3× |
((13:13)) raport |
5 Tomasz Mochocki 5 Mateusz Płaczek 4 Michał Bednarek 3 Sebastian Różański 3 Adam Świątek 2 Marek Świtała 1 Grzegorz Czekałowski 1 Paweł Piętak 1 Michał Wysokiński 2× 3× |
125. | 7 marca 2012 18:00 |
35:24 | Hala Legionów, Kielce, Polska Sędziowie: Paweł Kaszubski, Piotr Wojdyr (Gdańsk) Widzów: 3 000 | ||
Bartłomiej Tomczak 5 Mateusz Jachlewski 4 Mariusz Jurasik 4 Michał Jurecki 4 Željko Musa 3 Tomasz Rosiński 3 Grzegorz Tkaczyk 3 Patryk Kuchczyński 2 Rastko Stojković 2 Mateusz Zaremba 2 Uroš Zorman 2 Denis Buntić 1 2× 3× |
((18:13)) raport |
7 Krzysztof Łyżwa 4 Dmitrij Afanasjev 4 Mateusz Przybylski 3 Mateusz Kus 3 Piotr Masłowski 2 Artur Witkowski 1 Dimitro Zinczuk 3× 3× |
126. | 7 marca 2012 18:00 |
24:31 | Hala Dolnośląskich Olimpijczyków Legnica, Polska Sędziowie: Mariusz Kałużny, Tomasz Stankiewicz (Opole) Widzów: 400 | ||
Adam Skrabania 7 Bogumił Buchwald 5 Paweł Gregor 5 Paweł Wita 3 Łukasz Jarowicz 2 Łukasz Achruk 1 Bartłomiej Koprowski 1 5× 3× |
((12:17)) raport |
7 Kamil Mokrzki 6 Adrian Niedośpiał 5 Aleksandr Bushkov 4 Łukasz Kandora 4 Łukasz Stodtko 2 Dominik Droździk 2 Witalij Nat 1 Daniel Hojnik 7× 3× 1× |
22. kolejka (10 marca 2012)[edytuj | edytuj kod]
127. | 10 marca 2012 18:00 |
22:31 | Hala OSiR Wągrowiec, Polska Sędziowie: Paweł Kaszubski, Mirosław Majchrowski (Gdańsk) Widzów: 500 | ||
Łukasz Gierak 6 Przemysław Krajewski 3 Rafał Przybylski 3 Bartosz Świerad 3 Paweł Niewrzawa 2 Paweł Smoliński 2 Jakub Płócienniczak 1 Dawid Przysiek 1 Bartosz Witkowski 1 3× 2× |
((11:16)) raport |
10 Adam Skrabania 8 Paweł Gregor 5 Łukasz Jarowicz 5 Paweł Piwko 2 Paweł Wita 1 Bogumił Buchwald 8× 2× |
128. | 10 marca 2012 18:00 |
30:26 | Hala Sportowa Pogoń Zabrze, Polska Sędziowie: Damian Demczuk, Tomasz Rosik (Lubin) Widzów: 1 100 | ||
Łukasz Kandora 6 Adrian Niedośpiał 6 Kamil Mokrzki 5 Witalij Nat 4 Łukasz Stodtko 4 Grzegorz Garbacz 3 Dominik Droździk 2 5× 3× |
((14:11)) raport |
7 Rastko Stojković 3 Mariusz Jurasik 3 Tomasz Rosiński 3 Grzegorz Tkaczyk 2 Mateusz Jachlewski 2 Michał Jurecki 2 Željko Musa 2 Bartłomiej Tomczak 1 Þórir Ólafsson 1 Uroš Zorman 5× 3× |
129. | 10 marca 2012 18:00 |
30:29 | Hala MOSiR Puławy, Polska Sędziowie: Igor Dębski, Artur Rodacki (Kielce) Widzów: 700 | ||
Artur Witkowski 6 Krzysztof Łyżwa 5 Dimitro Zinczuk 5 Mateusz Kus 3 Michał Szyba 3 Paweł Kowalik 2 Piotr Masłowski 2 Sebastian Płaczkowski 2 Grzegorz Gowin 1 Mateusz Przybylski 1 5× 3× 1× |
((14:15)) raport |
10 Wojciech Gumiński 6 Mikołaj Szymyślik 4 Piotr Adamczak 4 Michał Stankiewicz 3 Paweł Adamczak 1 Tomasz Kozłowski 1 Łukasz Kużdeba 4× 3× |
130. | 10 marca 2012 18:00 |
28:30 | Hala Widowiskowo-Sportowa Głogów, Polska Sędziowie: Cezary Figarski, Dariusz Żak (Radom) Widzów: 1 500 | ||
Tomasz Mochocki 8 Paweł Piętak 7 Marek Świtała 4 Mateusz Płaczek 3 Michał Bednarek 1 Krystian Kuta 1 Jakub Łucak 1 Piotr Olęcki 1 Sebastian Różański 1 Michał Wysokiński 1 1× 3× |
((12:16)) raport |
6 Paweł Albin 6 Rafał Gliński 6 Marek Szpera 5 Michał Chodara 5 Łukasz Janyst 1 Dariusz Kubisztal 1 Grzegorz Sobut 6× 3× 1× |
131. | 10 marca 2012 17:45 |
27:28 | Orlen Arena Płock, Polska Sędziowie: Michał Kopiec (Siemianowice Śląskie), Marcin Zubek (Bytom) Widzów: 2 000 | ||
Michał Kubisztal 6 Christian Spanne 6 Boštjan Kavaš 5 Luka Dobelšek 4 Muhamed Toromanović 3 Michał Zołoteńko 2 Kamil Syprzak 1 4× 3× 1× |
((10:15)) raport |
7 Antoni Łangowski 5 Michał Waszkiewicz 4 Robert Orzechowski 3 Mateusz Seroka 2 Kamil Krieger 2 Michał Peret 2 Kamil Sadowski 1 Adam Pacześny 1 Patryk Rombel 1 Przemysław Rosiak 5× 2× |
132. | 10 marca 2012 18:00 |
27:29 | Hala Sportowo–Widowiskowa Ciechanów, Polska Sędziowie: Mariusz Kałużny, Tomasz Stankiewicz (Opole) Widzów: 450 | ||
Tomasz Klinger 10 Adrian Piórkowski 6 Konrad Rurarz 3 Mindaugas Tarcijonas 3 Damian Piórkowski 2 Oleg Semenov 2 Michał Prątnicki 1 5× 2× 1× |
((15:17)) raport |
6 Mariusz Gujski 4 Paweł Ćwikliński 4 Tomasz Garbacewicz 4 Marcin Malewski 4 Jacek Zyśk 3 Mateusz Jankowski 3 Michał Krawczyk 1 Michał Bartczak 4× 3× |
Play-off[edytuj | edytuj kod]
Ćwierćfinał[edytuj | edytuj kod]
23. kolejka (17-18 marca 2012)[edytuj | edytuj kod]
133. | 14 marca 2012 18:00 |
27:32 | Hala Dolnośląskich Olimpijczyków Legnica, Polska Sędziowie: Ireneusz Szumański (Niewiesze), Grzegorz Wojtyczka (Chorzów) Widzów: 850 | ||
Bogumił Buchwald 7 Adam Skrabania 6 Paweł Wita 5 Paweł Gregor 4 Łukasz Jarowicz 2 Łukasz Achruk 1 Andrzej Brygier 1 Wojciech Czuwara 1 3× 3× |
((12:19)) raport |
5 Mateusz Jachlewski 5 Michał Jurecki 4 Denis Buntić 4 Þórir Ólafsson 3 Mariusz Jurasik 3 Željko Musa 3 Bartłomiej Tomczak 2 Grzegorz Tkaczyk 1 Rastko Stojković 1 Mateusz Zaremba 1 Uroš Zorman 2× 3× |
- Ze względu na występy Vive Targi Kielce w Lidze Mistrzów oba kluby ustaliły, że pierwszy mecz zostanie rozegrany w Legnicy, natomiast rewanżowy w Kielcach.
134. | 21 marca 2012 18:00 |
31:19 | Orlen Arena Płock, Polska Sędziowie: Sebastian Pelc, Jakub Pretzlaf (Rzeszów) Widzów: 2 000 | ||
Michał Kubisztal 8 Kamil Syprzak 7 Boštjan Kavaš 3 Kenneth Olsen 3 Adam Wiśniewski 2 Michał Zołoteńko 2 Luka Dobelšek 1 Nikola Eklemović 1 Grzegorz Gomółka 1 Christian Spanne 1 Muhamed Toromanović 1 Adam Twardo 1 4× 3× |
((13:6)) raport |
3 Tomasz Mochocki 3 Piotr Olęcki 2 Michał Bednarek 2 Grzegorz Czekałowski 2 Jakub Łucak 2 Mateusz Płaczek 2 Michał Wysokiński 1 Paweł Piętak 1 Adam Świątek 1 Marek Świtała 1× 2× |
135. | 17 marca 2012 17:00 |
29:28 | Hala Widowiskowo-Sportowa KCSiR Kwidzyn, Polska Sędziowie: Andrzej Rajkiewicz, Jakub Tarczykowski (Szczecin) Widzów: 700 | ||
Mateusz Seroka 9 Robert Orzechowski 7 Maciej Mroczkowski 4 Adrian Nogowski 3 Michał Peret 3 Kamil Krieger 2 Kamil Sadowski 1 2× 3× 1× |
((14:15)) raport |
7 Aleksandr Bushkov 7 Łukasz Stodtko 5 Sebastian Rumniak 4 Witalij Nat 2 Adrian Niedośpiał 1 Dominik Droździk 1 Grzegorz Garbacz 1 Kamil Mokrzki 6× 3× |
136. | 17 marca 2012 18:00 |
28:23 | Hala MOSiR Mielec, Polska Sędziowie: Bartosz Leszczyński, Marcin Piechota (Płock) Widzów: 1 700 | ||
Grzegorz Sobut 6 Marek Szpera 6 Michał Chodara 5 Paweł Albin 3 Dariusz Kubisztal 3 Łukasz Janyst 2 Paweł Gawęcki 1 Rafał Gliński 1 Damian Krzysztofik 1 5× 3× |
((13:9)) raport |
6 Krzysztof Łyżwa 3 Piotr Masłowski 2 Mateusz Kus 2 Sebastian Płaczkowski 2 Mateusz Przybylski 2 Michał Szyba 2 Artur Witkowski 1 Michał Bałwas 1 Grzegorz Gowin 1 Paweł Kowalik 1 Dimitro Zinczuk 6× 3× |
24. kolejka (24-25 marca 2012)[edytuj | edytuj kod]
137. | 20 marca 2012 19:00 |
36:16 | Hala Legionów, Kielce, Polska Sędziowie: Marek Baranowski (Warszawa), Bogdan Lemanowicz (Płock) Widzów: 2 000 | ||
Patryk Kuchczyński 10 Mariusz Jurasik 7 Rastko Stojković 4 Bartłomiej Tomczak 4 Mateusz Jachlewski 3 Tomasz Rosiński 2 Uroš Zorman 2 Željko Musa 1 Þórir Ólafsson 1 Grzegorz Tkaczyk 1 Mateusz Zaremba 1 3× 3× |
((20:4)) raport |
4 Wojciech Czuwara 4 Paweł Gregor 2 Andrzej Brygier 2 Łukasz Jarowicz 2 Paweł Wita 1 Bogumił Buchwald 1 Paweł Piwko 1× 3× |
- Ze względu na występy Vive Targi Kielce w Lidze Mistrzów oba kluby ustaliły, że pierwszy mecz zostanie rozegrany w Legnicy, natomiast rewanżowy w Kielcach.
138. | 24 marca 2012 16:00 |
24:26 | Hala Widowiskowo-Sportowa Głogów, Polska Sędziowie: Paweł Kaszubski, Piotr Wojdyr (Gdańsk) Widzów: 900 | ||
Michał Bednarek 5 Tomasz Mochocki 3 Mateusz Płaczek 3 Maciej Ścigaj 3 Marek Świtała 3 Paweł Piętak 2 Sebastian Różański 2 Krystian Kuta 1 Jakub Łucak 1 Piotr Olęcki 1 6× 3× |
((13:13)) raport |
8 Michał Kubisztal 6 Boštjan Kavaš 3 Luka Dobelšek 3 Kamil Syprzak 2 Christian Spanne 1 Joakim Bäckström 1 Muhamed Toromanović 1 Adam Twardo 1 Michał Zołoteńko 4× 3× |
139. | 24 marca 2012 18:00 |
27:29 | Hala Sportowa Pogoń Zabrze, Polska Sędziowie: Grzegorz Christ (Wrocław), Tomasz Christ (Świdnica) Widzów: 1 000 | ||
Kamil Mokrzki 6 Aleksandr Bushkov 5 Witalij Nat 5 Grzegorz Garbacz 3 Łukasz Kandora 3 Adrian Niedośpiał 2 Łukasz Stodtko 2 Remigiusz Lasoń 1 8× 3× |
((10:11)) raport |
10 Mateusz Seroka 5 Robert Orzechowski 4 Przemysław Rosiak 3 Michał Peret 2 Maciej Mroczkowski 2 Patryk Rombel 1 Antoni Łangowski 1 Adrian Nogowski 1 Kamil Sadowski 4× 3× |
140. | 24 marca 2012 18:00 |
28:21 | Hala MOSiR Puławy, Polska Sędziowie: Rafał Puszkarski, Arkadiusz Sołodko (Legionowo) Widzów: 680 | ||
Piotr Masłowski 8 Michał Szyba 8 Dimitro Zinczuk 3 Dmitrij Afanasjev 2 Mateusz Kus 2 Mateusz Przybylski 2 Michał Bałwas 1 Krzysztof Łyżwa 1 Artur Witkowski 1 6× 3× |
((13:14)) raport |
6 Rafał Gliński 4 Marek Szpera 3 Paweł Wilk 2 Paweł Albin 2 Adam Babicz 2 Grzegorz Sobut 1 Michał Chodara 1 Paweł Gawęcki 6× 3× 1× |
25. kolejka (28 marca 2012)[edytuj | edytuj kod]
141. | 28 marca 2012 | – | Hala Legionów, Kielce, Polska | ||
raport |
142. | 28 marca 2012 | – | Orlen Arena Płock, Polska | ||
raport |
143. | 28 marca 2012 | – | Hala Widowiskowo-Sportowa KCSiR Kwidzyn, Polska | ||
raport |
144. | 27 marca 2012 18:00 |
25:23 | Hala MOSiR Mielec, Polska Sędziowie: Grzegorz Budziosz (Chęciny), Tomasz Olesiński (Kielce) Widzów: 1 800 | ||
Michał Chodara 7 Rafał Gliński 5 Łukasz Janyst 5 Paweł Albin 2 Marek Szpera 2 Paweł Gawęcki 1 Dariusz Kubisztal 1 Grzegorz Sobut 1 Paweł Wilk 1 9× 3× |
((11:9)) raport |
6 Piotr Masłowski 6 Michał Szyba 3 Dimitro Zinczuk 2 Michał Bałwas 2 Sebastian Płaczkowski 2 Mateusz Przybylski 1 Mateusz Kus 1 Krzysztof Łyżwa 9× 3× |
Półfinał[edytuj | edytuj kod]
26. kolejka (21 kwietnia 2012)[edytuj | edytuj kod]
157. | 21 kwietnia 2012 17:00 |
36:23 | Hala Legionów, Kielce, Polska Sędziowie: Krzysztof Bąk, Kamil Ciesielski (Zielona Góra) Widzów: 2800 | ||
Rastko Stojković 6 Michał Jurecki 4 Þórir Ólafsson 4 Grzegorz Tkaczyk 4 Bartłomiej Tomczak 3 Uroš Zorman 3 Denis Buntić 2 Mateusz Jachlewski 2 Mariusz Jurasik 2 Željko Musa 2 Tomasz Rosiński 2 Patryk Kuchczyński 1 Mateusz Zaremba 1 6× 3× |
(16:11) raport |
5 Łukasz Janyst 4 Paweł Gawęcki 3 Damian Krzysztofik 2 Adam Babicz 2 Michał Chodara 2 Rafał Gliński 2 Dariusz Kubisztal 2 Marek Szpera 1 Paweł Albin 3× |
158. | 21 kwietnia 2012 18:00 |
42:19 | Orlen Arena Płock, Polska Sędziowie: Damian Demczuk, Tomasz Rosik (Lubin) Widzów: 2000 | ||
Christian Spanne 9 Adam Wiśniewski 7 Luka Dobelšek 4 Boštjan Kavaš 4 Michał Kubisztal 4 Paweł Paczkowski 4 Piotr Chrapkowski 2 Nikola Eklemović 2 Kamil Syprzak 2 Adam Twardo 2 Joakim Bäckström 1 Grzegorz Gomółka 1 10× 3× 2× |
(18:10) raport |
4 Michał Waszkiewicz 3 Michał Adamuszek 2 Michał Daszek 2 Adam Pacześny 2 Kamil Sadowski 2 Mateusz Seroka 1 Damian Kostrzewa 1 Maciej Mroczkowski 1 Adrian Nogowski 1 Robert Orzechowski 4× 3× |
27. kolejka (32 kwietnia 2012)[edytuj | edytuj kod]
159. | 22 kwietnia 2012 16:00 |
42:24 | Hala Legionów, Kielce, Polska Sędziowie: Krzysztof Bąk, Kamil Ciesielski (Zielona Góra) Widzów: 2500 | ||
Rastko Stojković 8 Grzegorz Tkaczyk 5 Mariusz Jurasik 4 Michał Jurecki 4 Patryk Kuchczyński 4 Željko Musa 4 Þórir Ólafsson 4 Bartłomiej Tomczak 3 Tomasz Rosiński 2 Uroš Zorman 2 Denis Buntić 1 Mateusz Jachlewski 1 1× 3× |
(25:6) raport |
5 Marek Szpera 4 Paweł Gawęcki 4 Łukasz Janyst 3 Paweł Albin 3 Damian Krzysztofik 2 Michał Chodara 1 Rafał Gliński 1 Wiktor Jędrzejewski 1 Dariusz Kubisztal 3× 3× |
160. | 22 kwietnia 2012 19:00 |
30:23 | Orlen Arena Płock, Polska Sędziowie: Ireneusz Szumański (Niewiesze), Grzegorz Wojtyczka (Chorzów) Widzów: 2000 | ||
Boštjan Kavaš 5 Joakim Bäckström 4 Christian Spanne 4 Luka Dobelšek 3 Adam Wiśniewski 3 Piotr Chrapkowski 2 Michał Kubisztal 2 Kamil Syprzak 2 Nikola Eklemović 1 Zbigniew Kwiatkowski 1 Paweł Paczkowski 1 Muhamed Toromanović 1 Adam Twardo 1 7× 3× 2× |
(15:9) raport |
5 Damian Kostrzewa 4 Michał Daszek 4 Michał Waszkiewicz 3 Antoni Łangowski 3 Michał Peret 2 Kamil Krieger 1 Maciej Mroczkowski 1 Przemysław Rosiak 6× 2× |
28. kolejka (28 kwietnia 2012)[edytuj | edytuj kod]
161. | 28 kwietnia 2012 20:30 |
26:42 | Hala MOSiR Mielec, Polska Sędziowie: Michał Kopiec (Siemianowice Śląskie), Marcin Zubek (Bytom) Widzów: 1500 | ||
Damian Krzysztofik 5 Michał Chodara 4 Paweł Albin 3 Adam Babicz 3 Grzegorz Sobut 3 Paweł Wilk 3 Marcin Basiak 2 Rafał Gliński 1 Łukasz Janyst 1 Marek Szpera 1 2× 3× |
(13:23) raport |
6 Željko Musa 5 Mariusz Jurasik 5 Þórir Ólafsson 5 Rastko Stojković 4 Denis Buntić 4 Mateusz Jachlewski 4 Michał Jurecki 3 Tomasz Rosiński 2 Patryk Kuchczyński 2 Bartłomiej Tomczak 1 Grzegorz Tkaczyk 1 Mateusz Zaremba 5× 3× |
162. | 28 kwietnia 2012 | 28:31 | Hala Widowiskowo-Sportowa KCSiR Kwidzyn, Polska Sędziowie: Łukasz Niedbała (Szczecin), Jakub Szwedo (Osina) Widzów: 1500 | ||
Damian Kostrzewa 5 Antoni Łangowski 5 Michał Peret 5 Michał Waszkiewicz 4 Robert Orzechowski 3 Maciej Mroczkowski 2 Michał Daszek 1 Kamil Krieger 1 Adam Pacześny 1 Mateusz Seroka 1 6× 3× 1× |
(15:10) Pełny czas: 26:26 raport |
10 Michał Kubisztal 5 Nikola Eklemović 5 Adam Wiśniewski 4 Christian Spanne 2 Boštjan Kavaš 2 Kamil Syprzak 2 Muhamed Toromanović 1 Paweł Paczkowski 5× 3× 2× |
29. kolejka (29 kwietnia 2012)[edytuj | edytuj kod]
163. | 29 kwietnia 2012 | – | |||
raport |
164. | 29 kwietnia 2012 | – | |||
raport |
30. kolejka (2 maja 2012)[edytuj | edytuj kod]
165. | 2 maja 2012 | – | |||
raport |
166. | 2 maja 2012 | – | |||
raport |
Miejsca 5-8[edytuj | edytuj kod]
26. kolejka (21-22 kwietnia 2012)[edytuj | edytuj kod]
167. | 22 kwietnia 2012 17:00 |
24:22 | Hala Dolnośląskich Olimpijczyków Legnica, Polska Sędziowie: Joanna Brehmer (Mikołów), Agnieszka Skowronek (Chorzów) Widzów: 350 | ||
Adam Skrabania 7 Paweł Gregor 5 Bartłomiej Koprowski 3 Paweł Wita 3 Bogumił Buchwald 2 Łukasz Jarowicz 2 Łukasz Achruk 1 Andrzej Brygier 1 4× 3× 1× |
(11:12) raport |
6 Dimitro Zinczuk 4 Grzegorz Gowin 4 Piotr Masłowski 3 Michał Bałwas 2 Michał Szyba 2 Krzysztof Tylutki 1 Dmitrij Afanasjev 4× 2× |
168. | 21 kwietnia 2012 19:00 |
27:33 | Hala Widowiskowo-Sportowa Głogów, Polska Sędziowie: Sebastian Patyk, Rafał Salwowski (Warszawa) Widzów: 700 | ||
Tomasz Mochocki 8 Marek Świtała 5 Michał Bednarek 3 Piotr Olęcki 3 Krystian Kuta 2 Adam Świątek 2 Jakub Łucak 1 Sebastian Różański 1 Maciej Ścigaj 1 Michał Wysokiński 1 7× 3× |
(15:15) raport |
7 Witalij Nat 7 Adrian Niedośpiał 6 Aleksandr Bushkov 4 Sebastian Rumniak 4 Łukasz Stodtko 1 Łukasz Kandora 1 Aleksander Kryszeń 1 Remigiusz Lasoń 1 Dzmitry Marhun 1 Kamil Mokrzki 4× 3× |
27. kolejka (28-29 kwietnia 2012)[edytuj | edytuj kod]
169. | 28 kwietnia 2012 18:00 |
28:24 | Hala MOSiR Puławy, Polska Sędziowie: Rafał Puszkarski, Arkadiusz Sołodko (Legionowo) Widzów: 360 | ||
Dmitrij Afanasjev 5 Michał Szyba 5 Krzysztof Tylutki 5 Piotr Masłowski 4 Michał Bałwas 3 Dimitro Zinczuk 3 Grzegorz Gowin 2 Artur Witkowski 1 5× 2× |
(15:10) raport |
6 Bogumił Buchwald 6 Adam Skrabania 5 Paweł Gregor 3 Łukasz Jarowicz 1 Andrzej Brygier 1 Bartłomiej Koprowski 1 Paweł Piwko 1 Paweł Wita 2× 3× 1× |
170. | 28 kwietnia 2012 18:00 |
35:26 | Hala Sportowa Pogoń Zabrze, Polska Sędziowie: Wojciech Bosak, Mirosław Hagdej (Sandomierz) Widzów: 400 | ||
Łukasz Stodtko 6 Remigiusz Lasoń 4 Kamil Mokrzki 4 Aleksandr Bushkov 3 Dominik Droździk 3 Łukasz Kandora 3 Arkadiusz Kowalski 3 Sebastian Rumniak 3 Dzmitry Marhun 2 Adrian Niedośpiał 2 Daniel Hojnik 1 Witalij Nat 1 5× 2× |
(18:14) raport |
5 Jakub Łucak 4 Sebastian Różański 4 Adam Świątek 4 Michał Wysokiński 3 Michał Bednarek 3 Marek Świtała 1 Tomasz Mochocki 1 Piotr Olęcki 1 Maciej Ścigaj 5× 3× |
Finał[edytuj | edytuj kod]
31. kolejka (12 maja 2012)[edytuj | edytuj kod]
171. | 12 maja 2012 17:00 |
28:25 | Hala Legionów, Kielce, Polska Sędziowie: Andrzej Rajkiewicz, Jakub Tarczykowski (Szczecin) Widzów: 4000 | ||
Grzegorz Tkaczyk 6 Denis Buntić 5 Þórir Ólafsson 4 Rastko Stojković 3 Bartłomiej Tomczak 3 Željko Musa 2 Uroš Zorman 2 Piotr Grabarczyk 1 Mariusz Jurasik 1 Michał Jurecki 1 6× 3× |
(16:11) raport |
6 Christian Spanne 5 Michał Kubisztal 4 Nikola Eklemović 2 Joakim Bäckström 2 Boštjan Kavaš 2 Muhamed Toromanović 1 Piotr Chrapkowski 1 Zbigniew Kwiatkowski 1 Paweł Paczkowski 1 Adam Wiśniewski 11× 3× 2× |
32. kolejka (13 maja 2012)[edytuj | edytuj kod]
172. | 13 maja 2012 17:00 |
28:21 | Hala Legionów, Kielce, Polska Sędziowie: Andrzej Rajkiewicz, Jakub Tarczykowski (Szczecin) Widzów: 4000 | ||
Michał Jurecki 7 Rastko Stojković 6 Željko Musa 4 Denis Buntić 3 Tomasz Rosiński 2 Grzegorz Tkaczyk 2 Mateusz Jachlewski 1 Mariusz Jurasik 1 Patryk Kuchczyński 1 Þórir Ólafsson 1 6× 3× 1× |
(11:11) raport |
5 Michał Kubisztal 5 Christian Spanne 4 Nikola Eklemović 4 Muhamed Toromanović 2 Joakim Bäckström 1 Piotr Chrapkowski 6× 3× |
33. kolejka (19 maja 2012)[edytuj | edytuj kod]
173. | 19 maja 2012 14:30 |
25:27 | Orlen Arena Płock, Polska Sędziowie: Paweł Kaszubski, Piotr Wojdyr (Gdańsk) Widzów: 5200 | ||
Michał Kubisztal 6 Piotr Chrapkowski 4 Christian Spanne 4 Kamil Syprzak 4 Joakim Bäckström 2 Paweł Paczkowski 2 Muhamed Toromanović 2 Nikola Eklemović 1 8× 3× 1× |
(13:14) raport |
6 Þórir Ólafsson 5 Denis Buntić 4 Michał Jurecki 3 Tomasz Rosiński 3 Rastko Stojković 2 Mateusz Jachlewski 2 Bartłomiej Tomczak 2 Uroš Zorman 8× 3× |
34. kolejka (20 maja 2012)[edytuj | edytuj kod]
174. | 20 maja 2012 | – | |||
raport |
35. kolejka (23 maja 2012)[edytuj | edytuj kod]
175. | 23 maja 2012 | – | |||
raport |
Miejsca 3-4[edytuj | edytuj kod]
31. kolejka (12 maja 2012)[edytuj | edytuj kod]
176. | 12 maja 2012 18:00 |
33:34 | Hala Sportowa KCSiR Kwidzyn, Polska Sędziowie: Grzegorz Budziosz (Chęciny), Tomasz Olesiński (Kielce) Widzów: 1400 | ||
Robert Orzechowski 6 Kamil Krieger 5 Michał Peret 5 Damian Kostrzewa 4 Maciej Mroczkowski 4 Michał Daszek 3 Michał Adamuszek 2 Antoni Łangowski 2 Przemysław Rosiak 1 Michał Waszkiewicz 1 3× 3× |
(16:20) raport |
8 Łukasz Janyst 8 Marek Szpera 6 Dariusz Kubisztal 4 Paweł Gawęcki 3 Michał Chodara 3 Grzegorz Sobut 1 Paweł Albin 1 Rafał Gliński 6× 3× |
32. kolejka (13 maja 2012)[edytuj | edytuj kod]
177. | 13 maja 2012 17:00 |
27:31 | Hala Sportowa KCSiR Kwidzyn, Polska Sędziowie: Grzegorz Budziosz (Chęciny), Tomasz Olesiński (Kielce) Widzów: 1200 | ||
Michał Daszek 7 Kamil Krieger 5 Antoni Łangowski 2 Maciej Mroczkowski 2 Robert Orzechowski 2 Adam Pacześny 2 Michał Waszkiewicz 2 Damian Kostrzewa 1 Adrian Nogowski 1 Patryk Rombel 1 Przemysław Rosiak 1 Kamil Sadowski 1 3× 3× |
(12:14) raport |
9 Michał Chodara 7 Paweł Albin 5 Marek Szpera 4 Grzegorz Sobut 2 Łukasz Janyst 2 Damian Krzysztofik 1 Paweł Gawęcki 1 Rafał Gliński 5× 3× |
33. kolejka (19 maja 2012)[edytuj | edytuj kod]
178. | 19 maja 2012 18:45 |
33:27 | Hala MOSiR Mielec, Polska Sędziowie: Marek Baranowski (Warszawa), Bogdan Lemanowicz (Płock) Widzów: 1924 | ||
Marek Szpera 7 Michał Chodara 4 Rafał Gliński 4 Łukasz Janyst 4 Paweł Albin 3 Dariusz Kubisztal 3 Paweł Wilk 3 Paweł Gawęcki 2 Grzegorz Sobut 2 Adam Babicz 1 6× 3× |
(15:12) raport |
6 Michał Daszek 6 Robert Orzechowski 3 Damian Kostrzewa 3 Maciej Mroczkowski 3 Patryk Rombel 2 Michał Peret 2 Przemysław Rosiak 1 Antoni Łangowski 1 Mateusz Seroka 3× 3× |
34. kolejka (20 maja 2012)[edytuj | edytuj kod]
179. | 20 maja 2012 | – | |||
raport |
35. kolejka (23 maja 2012)[edytuj | edytuj kod]
180. | 23 maja 2012 | – | |||
raport |
Miejsca 5-6[edytuj | edytuj kod]
28. kolejka (12-13 maja 2012)[edytuj | edytuj kod]
181. | 15 maja 2012 18:30 |
28:25 | Hala Sportowa Pogoń Zabrze, Polska Sędziowie: Grzegorz Christ (Wrocław), Tomasz Christ (Świdnica) Widzów: 600 | ||
Aleksandr Bushkov 5 Witalij Nat 5 Łukasz Stodtko 5 Kamil Mokrzki 4 Adrian Niedośpiał 3 Remigiusz Lasoń 2 Grzegorz Garbacz 1 Łukasz Kandora 1 Aleksander Kryszeń 1 Dzmitry Marhun 1 5× 3× |
(14:17) raport |
7 Krzysztof Tylutki 4 Grzegorz Gowin 4 Dimitro Zinczuk 3 Artur Witkowski 2 Dmitrij Afanasjev 2 Michał Bałwas 2 Mateusz Kus 1 Michał Szyba 5× 3× |
29. kolejka (19-20 maja 2012)[edytuj | edytuj kod]
182. | 19 maja 2012 18:00 |
32:25 | Hala MOSiR Puławy, Polska Sędziowie: Sebastian Pelc, Jakub Pretzlaf (Rzeszów) Widzów: 650 | ||
Piotr Masłowski 16 Krzysztof Tylutki 7 Dimitro Zinczuk 4 Mateusz Kus 3 Grzegorz Gowin 2 7× 3× |
(14:13) raport |
11 Remigiusz Lasoń 3 Dominik Droździk 3 Sebastian Rumniak 2 Aleksander Kryszeń 2 Adrian Niedośpiał 1 Aleksandr Bushkov 1 Dzmitry Marhun 1 Kamil Mokrzki 1 Witalij Nat 6× 3× |
Miejsca 7-8[edytuj | edytuj kod]
28. kolejka (12-13 maja 2012)[edytuj | edytuj kod]
183. | 13 maja 2012 17:00 |
30:26 | Hala Dolnośląskich Olimpijczyków Legnica, Polska Sędziowie: Igor Dębski, Artur Rodacki (Kielce) Widzów: 500 | ||
Paweł Gregor 6 Łukasz Jarowicz 6 Andrzej Brygier 5 Łukasz Achruk 4 Bartłomiej Koprowski 4 Paweł Wita 2 Wojciech Czuwara 1 Lech Kryński 1 Paweł Piwko 1 6× 4× 2× |
(16:14) raport |
4 Michał Bednarek 4 Jakub Łucak 4 Maciej Ścigaj 3 Adam Świątek 3 Marek Świtała 2 Tomasz Mochocki 2 Piotr Olęcki 2 Mateusz Płaczek 1 Rafał Stachera 1 Michał Wysokiński 5× 3× |
29. kolejka (19-20 maja 2012)[edytuj | edytuj kod]
184. | 19 maja 2012 18:00 |
24:21 | Hala Widowiskowo-Sportowa Głogów, Polska Sędziowie: Marek Góralczyk (Świętochłowice), Grzegorz Młyński (Zwoleń) Widzów: 500 | ||
Jakub Łucak 6 Tomasz Mochocki 6 Michał Bednarek 3 Adam Świątek 3 Maciej Ścigaj 2 Michał Wysokiński 2 Sebastian Różański 1 Marek Świtała 1 1× 3× |
(11:12) raport |
5 Paweł Gregor 4 Andrzej Brygier 4 Łukasz Jarowicz 3 Łukasz Achruk 2 Bartłomiej Koprowski 2 Paweł Wita 1 Wojciech Czuwara 2× 3× |
Miejsca 9-12[edytuj | edytuj kod]
III runda[edytuj | edytuj kod]
23. kolejka (17-18 marca 2012)[edytuj | edytuj kod]
145. | 18 marca 2012 18:00 |
27:26 | Hala Sportowo–Widowiskowa Ciechanów, Polska Sędziowie: Grzegorz Budziosz (Chęciny), Tomasz Olesiński (Kielce) Widzów: 280 | ||
Tomasz Klinger 9 Adrian Piórkowski 4 Maciej Jeżyna 3 Mindaugas Tarcijonas 3 Marcin Krajewski 2 Konrad Rurarz 2 Łukasz Jurkiewicz 1 Piotr Kraszewski 1 Damian Piórkowski 1 Oleg Semenov 1 3× 3× |
((15:13)) raport |
4 Paweł Ćwikliński 4 Mariusz Gujski 4 Mateusz Jankowski 4 Marcin Malewski 4 Jacek Zyśk 2 Michał Bartczak 1 Tomasz Garbacewicz 1 Dominik Płócienniczak 1 Krzysztof Szymkowiak 1 Bartosz Wuszter 6× 3× 1× |
146. | 17 marca 2012 18:00 |
29:30 | Hala SP nr 14 Lubin, Polska Sędziowie: Marek Baranowski (Warszawa), Bogdan Lemanowicz (Płock) Widzów: 350 | ||
Wojciech Gumiński 11 Mikołaj Szymyślik 6 Piotr Adamczak 4 Michał Stankiewicz 3 Tomasz Kozłowski 2 Paweł Adamczak 1 Jarosław Paluch 1 Dariusz Rosiek 1 7× 3× |
((17:14)) raport |
8 Dawid Przysiek 5 Łukasz Gierak 4 Przemysław Krajewski 4 Rafał Przybylski 4 Bartosz Witkowski 3 Jakub Płócienniczak 1 Paweł Niewrzawa 1 Bartosz Świerad 7× 3× |
24. kolejka (24-25 marca 2012)[edytuj | edytuj kod]
147. | 24 marca 2012 18:00 |
35:28 | Hala OSiR Wągrowiec, Polska Sędziowie: Igor Dębski, Artur Rodacki (Kielce) Widzów: 500 | ||
Dawid Przysiek 9 Łukasz Gierak 5 Przemysław Krajewski 5 Bartosz Witkowski 4 Łukasz Białaszek 3 Rafał Przybylski 3 Paweł Niewrzawa 2 Dawid Pietrzkiewicz 1 Paweł Smoliński 1 Bartosz Świerad 1 Michał Tórz 1 6× 3× |
((19:10)) raport |
9 Tomasz Klinger 4 Adrian Piórkowski 3 Łukasz Jurkiewicz 3 Oleg Semenov 2 Piotr Kraszewski 2 Damian Malandy 2 Mindaugas Tarcijonas 1 Sławomir Dmowski 1 Rafał Krajewski 1 Damian Piórkowski 2× 3× |
148. | 24 marca 2012 19:00 |
27:27 | Hala SP nr 14 Lubin, Polska Sędziowie: Rafał Krawczyk (Łaziska Górne), Grzegorz Wojtyczka (Chorzów) Widzów: 300 | ||
Wojciech Gumiński 8 Michał Stankiewicz 4 Mikołaj Szymyślik 4 Tomasz Kozłowski 3 Bartosz Starzyński 3 Jarosław Paluch 2 Paweł Adamczak 1 Piotr Adamczak 1 Dariusz Rosiek 1 6× 3× |
((12:14)) raport |
6 Paweł Ćwikliński 5 Tomasz Garbacewicz 5 Mariusz Gujski 4 Michał Bartczak 3 Jacek Zyśk 2 Mateusz Jankowski 2 Michał Krawczyk 6× 2× |
25. kolejka (27 marca 2012)[edytuj | edytuj kod]
149. | 27 marca 2012 18:00 |
34:35 | Hala Sportowo–Widowiskowa Ciechanów, Polska Sędziowie: Michał Kopiec (Siemianowice Śląskie), Marcin Zubek (Bytom) Widzów: 550 | ||
Tomasz Klinger 9 Michał Prątnicki 8 Łukasz Jurkiewicz 5 Mindaugas Tarcijonas 5 Adrian Piórkowski 3 Maciej Jeżyna 2 Damian Piórkowski 2 4× 3× |
((16:16)) raport |
10 Wojciech Gumiński 6 Piotr Adamczak 6 Piotr Obrusiewicz 4 Michał Stankiewicz 3 Paweł Adamczak 3 Mikołaj Szymyślik 1 Łukasz Kużdeba 1 Jarosław Paluch 1 Bartosz Starzyński 9× 3× 1× |
150. | 27 marca 2012 18:00 |
30:29 | Hala Urania Olsztyn, Polska Sędziowie: Andrzej Rajkiewicz, Jakub Tarczykowski (Szczecin) Widzów: 500 | ||
Mariusz Gujski 7 Paweł Ćwikliński 6 Michał Bartczak 4 Dominik Płócienniczak 4 Tomasz Garbacewicz 3 Mateusz Jankowski 2 Michał Krawczyk 1 Marcin Malewski 1 Bartosz Wuszter 1 Jacek Zyśk 1 5× 3× 1× |
((13:15)) raport |
9 Rafał Przybylski 7 Łukasz Gierak 4 Bartosz Witkowski 2 Łukasz Białaszek 2 Dawid Przysiek 2 Paweł Smoliński 2 Bartosz Świerad 1 Michał Tórz 2× 3× |
IV runda[edytuj | edytuj kod]
26. kolejka (14-15 kwietnia 2012)[edytuj | edytuj kod]
151. | 14 kwietnia 2012 17:00 |
38:27 | Hala Urania Olsztyn, Polska Sędziowie: Paweł Kaszubski, Piotr Wojdyr (Gdańsk) Widzów: 600 | ||
Michał Bartczak 8 Dominik Płócienniczak 7 Mariusz Gujski 6 Paweł Ćwikliński 4 Piotr Swat 4 Tomasz Garbacewicz 3 Michał Krawczyk 2 Jacek Zyśk 2 Mateusz Jankowski 1 Marcin Malewski 1 6× 3× 1× |
(20:7) raport |
7 Tomasz Klinger 4 Adrian Piórkowski 4 Michał Prątnicki 3 Damian Piórkowski 2 Łukasz Jurkiewicz 2 Rafał Krajewski 2 Piotr Kraszewski 2 Mindaugas Tarcijonas 1 Oleg Semenov 4× 3× |
152. | 14 kwietnia 2012 18:00 |
28:36 | Hala OSiR Wągrowiec, Polska Sędziowie: Andrzej Rajkiewicz, Jakub Tarczykowski (Szczecin) Widzów: 700 | ||
Rafał Przybylski 5 Dawid Przysiek 5 Łukasz Białaszek 4 Przemysław Krajewski 4 Michał Tórz 3 Łukasz Gierak 2 Jakub Płócienniczak 2 Paweł Smoliński 1 Dariusz Widziński 1 Bartosz Witkowski 1 6× 3× 2× |
(13:17) raport |
9 Wojciech Gumiński 5 Michał Stankiewicz 5 Mikołaj Szymyślik 3 Paweł Adamczak 3 Piotr Adamczak 3 Tomasz Kozłowski 3 Łukasz Kużdeba 2 Dariusz Rosiek 2 Bartosz Starzyński 1 Piotr Obrusiewicz 9× 3× |
27. kolejka (21 kwietnia 2012)[edytuj | edytuj kod]
153. | 21 kwietnia 2012 18:00 |
24:32 | Hala Sportowo–Widowiskowa Ciechanów, Polska Sędziowie: Ireneusz Szumański (Niewiesze), Grzegorz Wojtyczka (Chorzów) Widzów: 300 | ||
Piotr Kraszewski 5 Oleg Semenov 4 Mindaugas Tarcijonas 4 Adrian Piórkowski 3 Łukasz Jurkiewicz 2 Damian Piórkowski 2 Michał Prątnicki 2 Maciej Jeżyna 1 Rafał Krajewski 1 4× 3× |
(7:14) raport |
8 Rafał Przybylski 7 Łukasz Gierak 4 Przemysław Krajewski 3 Łukasz Białaszek 3 Jakub Płócienniczak 3 Dawid Przysiek 2 Bartosz Świerad 1 Paweł Smoliński 1 Bartosz Witkowski 8× 3× |
154. | 21 kwietnia 2012 18:00 |
31:34 | Hala Urania Olsztyn, Polska Sędziowie: Cezary Figarski, Dariusz Żak (Radom) Widzów: 1000 | ||
Michał Bartczak 6 Mariusz Gujski 6 Piotr Swat 6 Paweł Ćwikliński 4 Marcin Malewski 4 Bartosz Wuszter 2 Michał Krawczyk 1 Dominik Płócienniczak 1 Jacek Zyśk 1 5× 3× |
(15:18) raport |
10 Mikołaj Szymyślik 7 Wojciech Gumiński 7 Michał Stankiewicz 4 Piotr Adamczak 3 Paweł Adamczak 2 Tomasz Kozłowski 1 Dariusz Rosiek 6× 3× |
28. kolejka (28 kwietnia 2012)[edytuj | edytuj kod]
155. | 27 kwietnia 2012 17:00 |
33:28 | Hala SP nr 14 Lubin, Polska Sędziowie: Grzegorz Budziosz (Chęciny), Tomasz Olesiński (Kielce) Widzów: 250 | ||
Wojciech Gumiński 4 Tomasz Kozłowski 4 Dariusz Rosiek 4 Bartosz Starzyński 4 Mikołaj Szymyślik 4 Piotr Adamczak 3 Jarosław Paluch 3 Patryk Siekaniec 3 Michał Stankiewicz 3 Łukasz Kużdeba 1 5× 3× 1× |
(19:13) raport |
6 Mindaugas Tarcijonas 4 Rafał Krajewski 4 Damian Malandy 4 Damian Piórkowski 4 Oleg Semenov 3 Maciej Jeżyna 3 Adrian Piórkowski 2× 3× |
156. | 28 kwietnia 2012 18:00 |
36:26 | Hala OSiR Wągrowiec, Polska Sędziowie: Bartosz Leszczyński, Marcin Piechota (Płock) Widzów: 500 | ||
Dawid Przysiek 9 Przemysław Krajewski 6 Łukasz Gierak 5 Paweł Niewrzawa 4 Rafał Przybylski 4 Bartosz Witkowski 3 Łukasz Białaszek 2 Paweł Smoliński 2 Bartosz Świerad 1 6× 3× |
(15:14) raport |
6 Piotr Swat 5 Paweł Ćwikliński 3 Michał Bartczak 3 Tomasz Garbacewicz 3 Bartosz Wuszter 2 Mariusz Gujski 2 Dominik Płócienniczak 1 Mateusz Jankowski 1 Marcin Malewski 5× 3× |
Bibliografia[edytuj | edytuj kod]
- PGNiG Superliga Mężczyzn – SM. [dostęp 2011-09-07]. [zarchiwizowane z tego adresu (2011-09-24)].